Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Defensores Unidos - CSyD Liniers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Defensores Unidos
ÎEEÎÎ
Final2-3Pauză 1-0
CSyD Liniers
EEEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Defensores Unidos 36%Egal 34%CSyD Liniers 30%

Defensores Unidos 2-3 CSyD Liniers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Defensores Unidos 2-3 CSyD Liniers (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui CSyD Liniers, iar cotele fără marjă 30%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 1,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 28%), iar GG a ieșit (36%). Scorul exact 2-3 avea 0,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (6-1) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Defensores Unidosîn meciCSyD Liniers
6
Cornere
1
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Defensores Unidos vs CSyD Liniers

Defensores Unidos marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. CSyD Liniers marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,8. La CSyD Liniers, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
28%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Defensores Unidosultimele 5CSyD Liniers
0,40
Puncte / meci
0,60
0,6
Goluri marcate / meci
0,4
1,6
Goluri primite / meci
0,8
0
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Defensores Unidos și ultimele 5 CSyD Liniers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Defensores Unidos0-2-3

Î
Real Pilar - Defensores Unidos01.08.26 · Primera B
2-1
E
Defensores Unidos - UAI Urquiza25.07.26 · Primera B
1-1
E
Villa Dalmine - Defensores Unidos18.07.26 · Primera B
0-0
Î
Defensores Unidos - Excursionistas14.07.26 · Primera B
0-2
Î
Arsenal de Sarandi - Defensores Unidos10.07.26 · Primera B
3-1

CSyD Liniers0-3-2

E
CSyD Liniers - Comunicaciones01.08.26 · Primera B
0-0
E
Dock Sud - CSyD Liniers25.07.26 · Primera B
1-1
E
CSyD Liniers - Deportivo Merlo18.07.26 · Primera B
1-1
Î
Camioneros - CSyD Liniers14.07.26 · Primera B
1-0
Î
CSyD Liniers - Sportivo Italiano10.07.26 · Primera B
0-1

Întâlniri directe Defensores Unidos - CSyD Liniers

Defensores Unidos 0Egal 1CSyD Liniers 0
E
CSyD Liniers - Defensores Unidos29.03.2026 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Defensores Unidos. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Defensores Unidos - CSyD Liniers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Defensores Unidos2.5736% fără marjă
X · Egal2.7034% fără marjă
2 · CSyD Liniers3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.44
12 1.38

Goluri

Peste 1.5 1.60
Sub 2.5 1.34
Peste 2.5 2.80

Ambele marchează

GG Da 2.30
GG Nu 1.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.18
Pauză peste 1.5 3.80

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Defensores Unidos - CSyD Liniers s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Defensores Unidos n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 8. CSyD Liniers n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 2-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CSyD Liniers - Defensores Unidos 1-1, pe 29 martie 2026.

La case, diferența e mică: Defensores Unidos are cota 2.57, CSyD Liniers 3.05. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.80, iar GG la 2.30.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Defensores Unidos și 1,0 pentru CSyD Liniers. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, iar 1.44 e aproape de cota corectă (1.47). Sub 2.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. Cota 1.34 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 64%. Cota de 1.55 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Defensores Unidos - CSyD Liniers

Goluri estimate: 0,88 Defensores Unidos și 0,97 CSyD Liniers, total 1,85. 1X2 în model: 32% · 32% · 36%. Peste 2,5: 28% (cotă corectă 3.57). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

16%0
29%1
27%2
16%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 72% · peste 2,5: 28% (verde).

Scoruri probabile

0-015,7%0-115,3%1-013,8%1-113,4%0-27,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Defensores Unidos. Defensores Unidos a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: CSyD Liniers. CSyD Liniers a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză1-0
Cornere6-1
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startDefensores Unidos · 2.57
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Defensores Unidos - CSyD Liniers?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Defensores Unidos - CSyD Liniers?

În Primera B (Argentina).

Unde s-a jucat Defensores Unidos - CSyD Liniers?

Pe Estadio Gigante de Villa Fox, în Zárate, Provincia de Buenos Aires, sâmbătă, 8 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Defensores Unidos - CSyD Liniers?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 3.05 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Defensores Unidos - CSyD Liniers?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →