Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Curzon Ashton - Guiseley

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Curzon Ashton
EÎÎVÎ
Final1-2
Guiseley
VEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Curzon Ashton 36%Egal 28%Guiseley 35%

Curzon Ashton 1-2 Guiseley: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Curzon Ashton 1-2 Guiseley. Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Guiseley, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 1-2 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Curzon Ashtonîn meciGuiseley
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Curzon Ashton vs Guiseley

Curzon Ashton marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Guiseley marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Guiseley, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Curzon Ashtonultimele 5Guiseley
0,80
Puncte / meci
2,00
1,2
Goluri marcate / meci
2,2
1,6
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Curzon Ashton și ultimele 5 Guiseley, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Curzon Ashton1-1-3

E
Curzon Ashton - Bamber Bridge18.08.26 · Northern Premier League - PD
2-2
Î
AFC Emley - Curzon Ashton14.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
Î
Bury - Curzon Ashton11.08.26 · Northern Premier League - PD
3-2
V
Curzon Ashton - Alfreton Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Curzon Ashton - Halifax Town01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1

Guiseley3-1-1

V
Guiseley - Bury18.08.26 · Northern Premier League - PD
3-2
E
Workington - Guiseley15.08.26 · Northern Premier League - PD
2-2
V
Whitby Town - Guiseley11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-2
Î
Guiseley - Warrington Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
V
Pontefract Collieries - Guiseley28.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Ponturi Curzon Ashton - Guiseley

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Curzon Ashton2.4736% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Guiseley2.5535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.44
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Analiza de dinainte de meci

Curzon Ashton - Guiseley s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Curzon Ashton are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-8. Guiseley vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele văd un meci echilibrat: 2.47 pentru gazde, 2.55 pentru oaspeți și 3.20 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.71.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Curzon Ashton și 1,6 pentru Guiseley. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, iar 1.44 e aproape de cota corectă (1.47). Peste 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Cota 1.85 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.71 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Curzon Ashton - Guiseley

Goluri estimate: 1,32 Curzon Ashton și 1,61 Guiseley, total 2,93. 1X2 în model: 32% · 24% · 44%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
17%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%1-29,1%0-18,6%2-17,5%1-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Curzon Ashton. Curzon Ashton a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startCurzon Ashton · 2.47
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Curzon Ashton - Guiseley?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Curzon Ashton - Guiseley?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Curzon Ashton - Guiseley?

Pe Tameside Stadium, în Ashton-under-Lyne, Lancashire, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Curzon Ashton - Guiseley?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Curzon Ashton - Guiseley?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →