Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

CSyD Liniers - Deportivo Merlo

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
CSyD Liniers
ÎÎEEE
Final1-1Pauză 1-1
Deportivo Merlo
VEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CSyD Liniers 37%Egal 33%Deportivo Merlo 29%

CSyD Liniers 1-1 Deportivo Merlo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CSyD Liniers 1-1 Deportivo Merlo (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (47%). Scorul exact 1-1 avea 12,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 10 cartonașe galbene (5-5).

CSyD Liniersîn meciDeportivo Merlo
5
Cornere
4
5
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CSyD Liniers vs Deportivo Merlo

CSyD Liniers marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Deportivo Merlo marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,6. La CSyD Liniers, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: CSyD Liniers 2, egal 2, Deportivo Merlo 1.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CSyD Liniersultimele 5Deportivo Merlo
0,60
Puncte / meci
0,80
0,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
2,6
0
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri CSyD Liniers și ultimele 5 Deportivo Merlo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CSyD Liniers0-3-2

Î
Camioneros - CSyD Liniers14.07.26 · Primera B
1-0
Î
CSyD Liniers - Sportivo Italiano10.07.26 · Primera B
0-1
E
San Martin Burzaco - CSyD Liniers05.07.26 · Primera B
1-1
E
CSyD Liniers - Villa San Carlos28.06.26 · Primera B
1-1
E
Ituzaingo - CSyD Liniers19.06.26 · Primera B
1-1

Deportivo Merlo1-1-3

V
Deportivo Merlo - Real Pilar14.07.26 · Primera B
3-2
E
UAI Urquiza - Deportivo Merlo10.07.26 · Primera B
0-0
Î
Deportivo Merlo - Villa Dalmine04.07.26 · Primera B
1-2
Î
Excursionistas - Deportivo Merlo27.06.26 · Primera B
5-0
Î
Arsenal de Sarandi - Deportivo Merlo21.06.26 · Primera B
4-2

Întâlniri directe CSyD Liniers - Deportivo Merlo

CSyD Liniers 2Egal 2Deportivo Merlo 1
E
Deportivo Merlo - CSyD Liniers26.05.2026 · pauză 0-0
0-0
V
Deportivo Merlo - CSyD Liniers08.07.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
CSyD Liniers - Deportivo Merlo18.02.2025 · pauză 0-0
0-2
V
Deportivo Merlo - CSyD Liniers10.07.2024 · pauză 0-1
0-1
E
CSyD Liniers - Deportivo Merlo21.02.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva CSyD Liniers. 0 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CSyD Liniers - Deportivo Merlo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CSyD Liniers2.4537% fără marjă
X · Egal2.7533% fără marjă
2 · Deportivo Merlo3.1529% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.46
12 1.38

Goluri

Peste 1.5 1.61
Sub 2.5 1.33
Peste 2.5 2.82

Ambele marchează

GG Da 2.37
GG Nu 1.52

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.18
Pauză peste 1.5 3.85

Analiza de dinainte de meci

CSyD Liniers - Deportivo Merlo s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CSyD Liniers n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Deportivo Merlo are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, CSyD Liniers a câștigat de 2 ori, Deportivo Merlo o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,8 goluri în medie. Ultima: Deportivo Merlo - CSyD Liniers 0-0, pe 26 mai 2026.

La case, diferența e mică: CSyD Liniers are cota 2.45, Deportivo Merlo 3.15. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.82, iar GG la 2.37.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru CSyD Liniers și 1,0 pentru Deportivo Merlo. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 44% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.30, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.33 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități CSyD Liniers - Deportivo Merlo

Goluri estimate: 1,34 CSyD Liniers și 1,01 Deportivo Merlo, total 2,35. 1X2 în model: 44% · 28% · 28%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-112,9%1-012,8%0-19,6%0-09,5%2-08,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Deportivo Merlo. Deportivo Merlo a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,7 goluri, după cote 2,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 0,8 goluri, iar modelul estimează acum 2,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere5-4
Cartonașe galbene5-5
Favorită la startCSyD Liniers · 2.45
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CSyD Liniers - Deportivo Merlo?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat CSyD Liniers - Deportivo Merlo?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în CSyD Liniers - Deportivo Merlo?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 3.15 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în CSyD Liniers - Deportivo Merlo?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →