Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

CSyD Liniers - Comunicaciones

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
CSyD Liniers
EEÎÎE
Final0-0Pauză 0-0
Comunicaciones
ÎVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CSyD Liniers 36%Egal 32%Comunicaciones 32%

CSyD Liniers 0-0 Comunicaciones: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CSyD Liniers 0-0 Comunicaciones (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru egalul, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-0 avea 13,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 1 cartonașe galbene (0-1).

CSyD Liniersîn meciComunicaciones
6
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CSyD Liniers vs Comunicaciones

CSyD Liniers marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Comunicaciones marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. La CSyD Liniers, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: CSyD Liniers 2, egal 2, Comunicaciones 1.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
CSyD Liniersultimele 5Comunicaciones
0,60
Puncte / meci
1,40
0,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri CSyD Liniers și ultimele 5 Comunicaciones, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CSyD Liniers0-3-2

E
Dock Sud - CSyD Liniers25.07.26 · Primera B
1-1
E
CSyD Liniers - Deportivo Merlo18.07.26 · Primera B
1-1
Î
Camioneros - CSyD Liniers14.07.26 · Primera B
1-0
Î
CSyD Liniers - Sportivo Italiano10.07.26 · Primera B
0-1
E
San Martin Burzaco - CSyD Liniers05.07.26 · Primera B
1-1

Comunicaciones2-1-2

Î
Comunicaciones - Real Pilar25.07.26 · Primera B
1-2
V
UAI Urquiza - Comunicaciones18.07.26 · Primera B
0-2
E
Comunicaciones - Villa Dalmine15.07.26 · Primera B
0-0
V
Excursionistas - Comunicaciones10.07.26 · Primera B
1-2
Î
Comunicaciones - Arsenal de Sarandi04.07.26 · Primera B
1-2

Întâlniri directe CSyD Liniers - Comunicaciones

CSyD Liniers 2Egal 2Comunicaciones 1
Î
Comunicaciones - CSyD Liniers24.03.2026 · pauză 0-0
2-0
E
Comunicaciones - CSyD Liniers02.08.2025 · pauză 2-1
2-2
V
CSyD Liniers - Comunicaciones16.03.2025 · pauză 0-0
2-0
E
Comunicaciones - CSyD Liniers01.09.2024 · pauză 1-1
2-2
V
CSyD Liniers - Comunicaciones13.04.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva CSyD Liniers. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CSyD Liniers - Comunicaciones

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CSyD Liniers2.5736% fără marjă
X · Egal2.8532% fără marjă
2 · Comunicaciones2.8532% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.41
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.50
Sub 2.5 1.42
Peste 2.5 2.55

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.22
Pauză peste 1.5 3.50

Analiza de dinainte de meci

CSyD Liniers - Comunicaciones s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CSyD Liniers n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Comunicaciones vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5.

În ultimele 5 întâlniri directe, CSyD Liniers a câștigat de 2 ori, Comunicaciones o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Comunicaciones - CSyD Liniers 2-0, pe 24 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.57 pentru gazde, 2.85 pentru oaspeți și 2.85 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.55, iar GG la 2.12.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru CSyD Liniers și 1,1 pentru Comunicaciones. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, iar 1.41 e aproape de cota corectă (1.47). Sub 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.42 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități CSyD Liniers - Comunicaciones

Goluri estimate: 0,95 CSyD Liniers și 1,06 Comunicaciones, total 2,01. 1X2 în model: 32% · 31% · 37%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-114,2%1-113,5%0-013,4%1-012,7%0-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere6-5
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startCSyD Liniers · 2.57
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CSyD Liniers - Comunicaciones?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat CSyD Liniers - Comunicaciones?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în CSyD Liniers - Comunicaciones?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în CSyD Liniers - Comunicaciones?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →