Duminică18 octombrie
Live 158 Pune pont

FrantaFranta · Championnat National U19

Colomiers U19 - Saint Etienne U19

Statistici, pont și cote · duminică, 20 septembrie, ora 12:00

FrantaChampionnat National U19 · Franta
Colomiers U19
ÎVÎÎÎ
Duminică12:0020 septembrie
Saint Etienne U19
VÎEÎV
Șanse după cote, fără marjă
Colomiers U19 39%Egal 27%Saint Etienne U19 34%

Statistici Colomiers U19 vs Saint Etienne U19

Colomiers U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 3,2. Saint Etienne U19 marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,8. La Saint Etienne U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Colomiers U19 1, egal 1, Saint Etienne U19 3.

~3,9goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Colomiers U19ultimele 5Saint Etienne U19
0,60
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
2,8
3,2
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Colomiers U19 și ultimele 5 Saint Etienne U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Colomiers U191-0-4

Î
Balma SC U19 - Colomiers U1913.09.26 · Championnat National U19
4-2
V
Colomiers U19 - Montpellier U1906.09.26 · Championnat National U19
1-0
Î
Nice U19 - Colomiers U1930.08.26 · Championnat National U19
7-2
Î
Monaco U19 - Colomiers U1923.08.26 · Championnat National U19
2-0
Î
Colomiers U19 - Olympique Rovenain U1910.05.26 · Championnat National U19
1-3

Saint Etienne U192-1-2

V
Saint Etienne U19 - FC Borgo U1912.09.26 · Championnat National U19
7-0
Î
AS Beziers U19 - Saint Etienne U1906.09.26 · Championnat National U19
2-0
E
Olympique Marseille U19 - Saint Etienne U1923.08.26 · Championnat National U19
2-2
Î
Nice U19 - Saint Etienne U1910.05.26 · Championnat National U19
3-1
V
Saint Etienne U19 - GFC Ajaccio U1903.05.26 · Championnat National U19
4-2

Întâlniri directe Colomiers U19 - Saint Etienne U19

Colomiers U19 1Egal 1Saint Etienne U19 3

V/E/Î din perspectiva Colomiers U19. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Colomiers U19 - Saint Etienne U19

0

Nu sunt ponturi publice pe meciul ăsta. Ponturile se închid cu 2 minute înainte de start.

Cote Colomiers U19 - Saint Etienne U19

1 · Colomiers U192.3239% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Saint Etienne U192.6234% fără marjă

Cote actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.48
12 1.23

Goluri

Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.43
GG Nu 2.65

Analiză și pont Colomiers U19 - Saint Etienne U19

Colomiers U19 o primește pe Saint Etienne U19 duminică, 20 septembrie, de la ora 12:00, în Championnat National U19 (Franta).

În ultimele 5 meciuri, Colomiers U19 are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 6-16. Saint Etienne U19 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Colomiers U19 a câștigat o dată, Saint Etienne U19 de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,2 goluri în medie. Ultima: Saint Etienne U19 - Colomiers U19 3-1, pe 30 noiembrie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.32 pentru gazde, 2.62 pentru oaspeți și 3.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.43.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Colomiers U19 și 2,3 pentru Saint Etienne U19. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 26% la victorie, față de 39%.

Verdict

Pentru victorie Saint Etienne U19, modelul calculează 54%. Cota de 2.62 e peste cea corectă (1.85). Peste 2.5 goluri merită privit: 74% în model, iar 1.47 plătește peste cota corectă de 1.35. Ambele marchează (GG): 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.43 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Colomiers U19 - Saint Etienne U19

Goluri estimate: 1,58 Colomiers U19 și 2,28 Saint Etienne U19, total 3,86. 1X2 în model: 26% · 20% · 54%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 71% (cotă corectă 1.41).

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

1-28,7%1-17,6%2-26,8%1-36,6%2-16,0%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Colomiers U19. Colomiers U19 a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Saint Etienne U19. Saint Etienne U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,5 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Start20.09, 12:00
FavorităColomiers U19 · 2.32
Goluri estimate~3,9
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

La ce oră începe Colomiers U19 - Saint Etienne U19?

Duminică, 20 septembrie, ora 12:00, ora României.

În ce competiție se joacă Colomiers U19 - Saint Etienne U19?

În Championnat National U19 (Franta).

Unde se joacă Colomiers U19 - Saint Etienne U19?

Pe Complexe sportif Capitany N° 5, în Colomiers, duminică, 20 septembrie, ora 12:00 (ora României).

Cine e favorită în Colomiers U19 - Saint Etienne U19?

Niciuna clar: cotele sunt 2.32 la gazde și 2.62 la oaspeți.

Câte goluri se așteaptă în Colomiers U19 - Saint Etienne U19?

În jur de 3,9, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-2.

Alte meciuri din Championnat National U19

Toată liga →