Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera C

Club Mercedes - El Porvenir

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

ArgentinaPrimera C · Argentina Final
Club Mercedes
EVVÎE
Final2-0Pauză 0-0
El Porvenir
EEEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Club Mercedes 34%Egal 34%El Porvenir 31%

Club Mercedes 2-0 El Porvenir: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Club Mercedes 2-0 El Porvenir (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Club Mercedes, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG n-a ieșit (NG avea 68%). Scorul exact 2-0 avea 10,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 7 cartonașe galbene (2-5).

Club Mercedesîn meciEl Porvenir
2
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Club Mercedes vs El Porvenir

Club Mercedes marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,4. El Porvenir marchează 0,2 goluri pe meci și primește 0,4. La El Porvenir, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Club Mercedes 1, egal 2, El Porvenir 2.

~1,7goluri estimate
25%peste 2,5 goluri
32%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Club Mercedesultimele 5El Porvenir
1,60
Puncte / meci
0,80
1,8
Goluri marcate / meci
0,2
0,4
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Club Mercedes și ultimele 5 El Porvenir, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Club Mercedes2-2-1

E
Club Mercedes - Victoriano Arenas12.07.26 · Primera C
1-1
V
CSR Espanol - Club Mercedes06.07.26 · Primera C
0-3
V
Club Mercedes - Justo Jose Urquiza27.06.26 · Primera C
5-0
Î
CA Lugano - Club Mercedes14.06.26 · Primera C
1-0
E
Club Mercedes - Deportivo Paraguayo06.06.26 · Primera C
0-0

El Porvenir0-4-1

E
El Porvenir - Lujan11.07.26 · Primera C
0-0
E
General Lamadrid - El Porvenir05.07.26 · Primera C
1-1
E
El Porvenir - Leones de Rosario FC27.06.26 · Primera C
0-0
Î
El Porvenir - CA Atlas13.06.26 · Primera C
0-1
E
Canuelas - El Porvenir07.06.26 · Primera C
0-0

Întâlniri directe Club Mercedes - El Porvenir

Club Mercedes 1Egal 2El Porvenir 2
E
El Porvenir - Club Mercedes21.03.2026 · pauză 1-1
1-1
E0-0
Î
El Porvenir - Club Mercedes18.03.2025 · pauză 1-0
2-1
V
Club Mercedes - El Porvenir11.09.2024 · pauză 0-0
1-0
Î
El Porvenir - Club Mercedes10.04.2024 · pauză 3-0
4-0

V/E/Î din perspectiva Club Mercedes. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Club Mercedes - El Porvenir

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Club Mercedes2.6234% fără marjă
X · Egal2.6234% fără marjă
2 · El Porvenir2.9031% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.38
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.55
Sub 2.5 1.37
Peste 2.5 2.70

Ambele marchează

GG Da 2.22
GG Nu 1.59

Analiza de dinainte de meci

Club Mercedes - El Porvenir s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Primera C (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Club Mercedes are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-2. El Porvenir n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. A marcat 1 gol și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Club Mercedes a câștigat o dată, El Porvenir de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: El Porvenir - Club Mercedes 1-1, pe 21 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.62 pentru gazde, 2.90 pentru oaspeți și 2.62 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.70, iar GG la 2.22.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Club Mercedes și 0,7 pentru El Porvenir. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 46% la victorie, față de 34%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 78%. Cota de 1.33 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 75% în model, iar 1.37 e aproape de cota corectă (1.33). Nu marchează ambele (NG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Casele dau 1.59, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Club Mercedes - El Porvenir

Goluri estimate: 1,08 Club Mercedes și 0,65 El Porvenir, total 1,73. 1X2 în model: 46% · 32% · 22%. Peste 2,5: 25% (cotă corectă 4.00). GG: 32% (cotă corectă 3.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

18%0
31%1
26%2
15%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 75% · peste 2,5: 25% (verde).

Scoruri probabile

1-019,1%0-017,7%1-112,4%0-111,5%2-010,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: El Porvenir. El Porvenir a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,4 goluri, după cote 2,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere2-4
Cartonașe galbene2-5
Favorită la startClub Mercedes · 2.62
Goluri estimate~1,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Club Mercedes - El Porvenir?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Club Mercedes - El Porvenir?

În Primera C (Argentina).

Unde s-a jucat Club Mercedes - El Porvenir?

Pe Estadio Liga Mercedina, în Mercedes, Provincia de Buenos Aires, sâmbătă, 18 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Club Mercedes - El Porvenir?

Niciuna clar: cotele erau 2.62 la gazde și 2.90 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Club Mercedes - El Porvenir?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,7.

Alte meciuri din Primera C

Toată liga →