Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Cleethorpes Town - Bamber Bridge

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Cleethorpes Town
EVÎEV
Final2-0
Bamber Bridge
VEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Cleethorpes Town 46%Egal 27%Bamber Bridge 27%

Cleethorpes Town 2-0 Bamber Bridge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cleethorpes Town 2-0 Bamber Bridge. Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Cleethorpes Town, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 2-0 avea 8,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cleethorpes Town vs Bamber Bridge

Cleethorpes Town marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,8. Bamber Bridge marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,2. La Bamber Bridge, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Cleethorpes Townultimele 5Bamber Bridge
1,60
Puncte / meci
0,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
3,2
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Cleethorpes Town și ultimele 5 Bamber Bridge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cleethorpes Town2-2-1

E
Cleethorpes Town - Grimsby Borough25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Club Thorne Colliery - Cleethorpes Town21.07.26 · Amicale intercluburi
1-6
Î
Cleethorpes Town - Harrogate Town18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Cleethorpes Town - Grimsby Town11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Cleethorpes Town - Beverley Town04.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Bamber Bridge1-1-3

V
Bamber Bridge - Ramsbottom Utd28.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Bamber Bridge - Lostock St Gerards FC25.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
Î
Bamber Bridge - Morecambe18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Bamber Bridge - Preston North End14.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Bamber Bridge - Fleetwood Town11.07.26 · Amicale intercluburi
0-5

Întâlniri directe Cleethorpes Town - Bamber Bridge

Cleethorpes Town 1Egal 1Bamber Bridge 0

V/E/Î din perspectiva Cleethorpes Town. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cleethorpes Town - Bamber Bridge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cleethorpes Town1.9746% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · Bamber Bridge3.3527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.66
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Analiza de dinainte de meci

Cleethorpes Town - Bamber Bridge s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Cleethorpes Town are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-4. Bamber Bridge vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Cleethorpes Town a câștigat o dată, Bamber Bridge niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Bamber Bridge - Cleethorpes Town 0-2, pe 28 martie 2026.

Cleethorpes Town pleacă favorită, la cota 1.97. Egalul e la 3.30, iar Bamber Bridge la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.73.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Cleethorpes Town și 1,1 pentru Bamber Bridge. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 58% la victorie, față de 46%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Cleethorpes Town merită privit: 58% în model, iar 1.97 plătește peste cota corectă de 1.72. Peste 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 1.83, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.73 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Cleethorpes Town - Bamber Bridge

Goluri estimate: 2,03 Cleethorpes Town și 1,12 Bamber Bridge, total 3,15. 1X2 în model: 58% · 21% · 21%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

2-19,9%1-19,7%2-08,8%1-08,7%3-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bamber Bridge. Bamber Bridge a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Favorită la startCleethorpes Town · 1.97
Goluri estimate~3,2
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cleethorpes Town - Bamber Bridge?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Cleethorpes Town - Bamber Bridge?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în Cleethorpes Town - Bamber Bridge?

Cleethorpes Town pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Cleethorpes Town - Bamber Bridge?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →