Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Division B

Chayka M - Druzhba Maykop

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

RusiaFNL 2 - Division B · Rusia Final
Chayka M
ÎÎÎVV
Final1-1
Druzhba Maykop
EÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Chayka M 11%Egal 16%Druzhba Maykop 73%

Chayka M 1-1 Druzhba Maykop: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chayka M 1-1 Druzhba Maykop. Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 16%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 1-1 avea 10,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chayka M vs Druzhba Maykop

Chayka M marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. Druzhba Maykop marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. La Druzhba Maykop, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Chayka Multimele 5Druzhba Maykop
1,20
Puncte / meci
0,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Chayka M și ultimele 5 Druzhba Maykop, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chayka M2-0-3

Î
FC Nart Cherkessk - Chayka M08.08.26 · FNL 2 - Division B
2-0
Î
Chayka M - Pobeda Khasavyurt01.08.26 · FNL 2 - Division B
0-2
Î
Astrakhan - Chayka M25.07.26 · FNL 2 - Division B
3-0
V
Neftyanik Izberbash - Chayka M04.07.26 · FNL 2 - Division B
1-2
V
Chayka M - FC Dynamo-2 Makhachkala27.06.26 · FNL 2 - Division B
3-0

Druzhba Maykop0-2-3

E
Angusht Nazran - Druzhba Maykop12.08.26 · Cupa
0-0
Î
Druzhba Maykop - Shakhtar Donetsk Taganrog08.08.26 · FNL 2 - Division B
1-2
Î
Druzhba Maykop - Skchf Sevastopol25.07.26 · FNL 2 - Division B
1-3
E
Druzhba Maykop - FC Rubin Yalta04.07.26 · FNL 2 - Division B
2-2
Î
Kyzyltash Yalta - Druzhba Maykop27.06.26 · FNL 2 - Division B
3-2

Întâlniri directe Chayka M - Druzhba Maykop

Chayka M 0Egal 0Druzhba Maykop 1
Î
Druzhba Maykop - Chayka M20.06.2026 · pauză 0-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Chayka M. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Chayka M - Druzhba Maykop

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chayka M8.3011% fără marjă
X · Egal5.5016% fără marjă
2 · Druzhba Maykop1.2273% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 3.30
X2 1.01
12 1.09

Goluri

Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Analiza de dinainte de meci

Chayka M - Druzhba Maykop s-a jucat sâmbătă, 15 august, în FNL 2 - Division B (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Chayka M vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 8. Druzhba Maykop n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Druzhba Maykop - Chayka M 3-0, pe 20 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe Druzhba Maykop, la 1.22, cu egalul la 5.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 73% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.92.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,2 pentru Chayka M și 1,9 pentru Druzhba Maykop. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 23% la victorie, față de 11%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Druzhba Maykop: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.22, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.45 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Ambele marchează (GG) merită privit: 58% în model, iar 1.92 plătește peste cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Chayka M - Druzhba Maykop

Goluri estimate: 1,16 Chayka M și 1,91 Druzhba Maykop, total 3,07. 1X2 în model: 23% · 22% · 55%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%1-29,8%0-18,9%0-28,5%1-36,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chayka M. Chayka M a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Druzhba Maykop. Druzhba Maykop a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Druzhba Maykop e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Favorită la startDruzhba Maykop · 1.22
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chayka M - Druzhba Maykop?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Chayka M - Druzhba Maykop?

În FNL 2 - Division B (Rusia).

Cine era favorită în Chayka M - Druzhba Maykop?

Druzhba Maykop pleca favorită, la cota 1.22. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Chayka M - Druzhba Maykop?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din FNL 2 - Division B

Toată liga →