Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

JaponiaJaponia · WE League (F)

Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

JaponiaWE League (F) · Japonia Final
Cerezo Osaka (F)
EEVÎV
Final1-1Pauză 0-1
Albirex Niigata (F)
ÎÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Cerezo Osaka (F) 14%Egal 24%Albirex Niigata (F) 62%

Cerezo Osaka (F) 1-1 Albirex Niigata (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cerezo Osaka (F) 1-1 Albirex Niigata (F) (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 1-1 avea 12,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (10-6) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Cerezo Osaka (F)în meciAlbirex Niigata (F)
10
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cerezo Osaka (F) vs Albirex Niigata (F)

Cerezo Osaka (F) marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Albirex Niigata (F) marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Ultimele 7 întâlniri directe: Cerezo Osaka (F) 2, egal 1, Albirex Niigata (F) 4.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Cerezo Osaka (F)ultimele 5Albirex Niigata (F)
1,60
Puncte / meci
1,00
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Cerezo Osaka (F) și ultimele 5 Albirex Niigata (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cerezo Osaka (F)2-2-1

E
Cerezo Osaka (F) - Parceiro Nagano (F)16.05.26 · WE League (F)
1-1
E
Cerezo Osaka (F) - Sanfrecce Hiroshima (F)10.05.26 · WE League (F)
0-0
V
JEF United Chiba (F) - Cerezo Osaka (F)03.05.26 · WE League (F)
0-1
Î
Nojima Stella (F) - Cerezo Osaka (F)26.04.26 · WE League (F)
3-0
V
Omiya Ardija Ventus (F) - Cerezo Osaka (F)19.04.26 · WE Cupa Ligii (F)
1-3

Albirex Niigata (F)1-2-2

Î
NTV Beleza (F) - Albirex Niigata (F)16.05.26 · WE League (F)
2-1
Î
Albirex Niigata (F) - Nojima Stella (F)09.05.26 · WE League (F)
0-2
E
Albirex Niigata (F) - Omiya Ardija Ventus (F)02.05.26 · WE League (F)
0-0
V
Elfen Saitama (F) - Albirex Niigata (F)26.04.26 · WE League (F)
1-2
E
Albirex Niigata (F) - Sanfrecce Hiroshima (F)05.04.26 · WE League (F)
1-1

Întâlniri directe Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)

Cerezo Osaka (F) 2Egal 1Albirex Niigata (F) 4
Î
Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)21.02.2026 · pauză 1-2
1-3
Î
Albirex Niigata (F) - Cerezo Osaka (F)20.09.2025 · pauză 1-1
3-1
Î
Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)02.03.2025 · pauză 0-0
1-2
E
Albirex Niigata (F) - Cerezo Osaka (F)21.09.2024 · pauză 0-0
0-0
Î
Albirex Niigata (F) - Cerezo Osaka (F)24.03.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Cerezo Osaka (F). 4 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cerezo Osaka (F)6.2514% fără marjă
X · Egal3.7024% fără marjă
2 · Albirex Niigata (F)1.4562% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.30
X2 1.04
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F) s-a jucat duminică, 23 august, în WE League (F) (Japonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Cerezo Osaka (F) are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-5. Albirex Niigata (F) vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 6.

În ultimele 7 întâlniri directe, Cerezo Osaka (F) a câștigat de 2 ori, Albirex Niigata (F) de 4 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Albirex Niigata (F) - Cerezo Osaka (F) 0-1, pe 8 martie 2026.

Albirex Niigata (F) pleacă favorită, la cota 1.45. Egalul e la 3.70, iar Cerezo Osaka (F) la 6.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.57.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Cerezo Osaka (F) și 1,4 pentru Albirex Niigata (F). Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 26% la victorie, față de 14%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 74% în model, dar la 1.04 plătește sub cota corectă de 1.35. Sub 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Casele dau 1.87, mai mult. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)

Goluri estimate: 0,96 Cerezo Osaka (F) și 1,40 Albirex Niigata (F), total 2,36. 1X2 în model: 26% · 27% · 47%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

0-113,2%1-112,7%0-09,4%0-29,3%1-09,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Albirex Niigata (F) e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere10-6
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startAlbirex Niigata (F) · 1.45
Goluri estimate~2,4
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)?

În WE League (F) (Japonia).

Unde s-a jucat Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)?

Pe YANMAR HANASAKA STADIUM, în Ōsaka (Osaka), duminică, 23 august, ora 12:00 (ora României).

Cine era favorită în Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)?

Albirex Niigata (F) pleca favorită, la cota 1.45. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Cerezo Osaka (F) - Albirex Niigata (F)?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din WE League (F)

Toată liga →