Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera C

Canuelas - Leones de Rosario FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

ArgentinaPrimera C · Argentina Final
Canuelas
ÎÎVÎV
Final1-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Canuelas 37%Egal 34%Leones de Rosario FC 30%

Canuelas 1-0 Leones de Rosario FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Canuelas 1-0 Leones de Rosario FC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Canuelas, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 1-0 avea 13,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Canuelasîn meciLeones de Rosario FC
4
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Canuelas vs Leones de Rosario FC

Canuelas marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Leones de Rosario FC marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La Leones de Rosario FC, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Canuelasultimele 5Leones de Rosario FC
1,20
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Canuelas și ultimele 5 Leones de Rosario FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Canuelas2-0-3

Î
Canuelas - Club Estrella Del Sur15.08.26 · Primera C
1-2
Î
CA Atlas - Canuelas09.08.26 · Primera C
2-0
V
Yupanqui - Canuelas03.08.26 · Primera C
1-2
Î
Canuelas - Deportivo Muniz25.07.26 · Primera C
0-1
V
Canuelas - Leandro Niceforo Alem18.07.26 · Primera C
1-0

Leones de Rosario FC1-3-1

E
CSR Espanol - Leones de Rosario FC04.08.26 · Primera C
1-1
E0-0
E
Leones de Rosario FC - Newell's Old Boys30.07.26 · Copa Santa Fe
1-1

Întâlniri directe Canuelas - Leones de Rosario FC

Canuelas 0Egal 1Leones de Rosario FC 0
E
Leones de Rosario FC - Canuelas25.04.2026 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Canuelas. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Canuelas - Leones de Rosario FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Canuelas2.4537% fără marjă
X · Egal2.6734% fără marjă
2 · Leones de Rosario FC3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.28
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.47
Sub 2.5 1.45
Peste 2.5 2.47

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.65

Analiza de dinainte de meci

Canuelas - Leones de Rosario FC s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Primera C (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Canuelas vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Leones de Rosario FC are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Leones de Rosario FC - Canuelas 1-1, pe 25 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Canuelas are cota 2.45, Leones de Rosario FC 3.05. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.47, iar GG la 2.12.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Canuelas și 1,0 pentru Leones de Rosario FC. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Canuelas are 34%, Leones de Rosario FC 35%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 68%. Cota de 1.45 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 60% în model, iar 1.65 e aproape de cota corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Canuelas - Leones de Rosario FC

Goluri estimate: 0,98 Canuelas și 1,01 Leones de Rosario FC, total 1,99. 1X2 în model: 34% · 31% · 35%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-113,8%0-013,7%1-113,5%1-013,4%0-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere4-4
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startCanuelas · 2.45
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Canuelas - Leones de Rosario FC?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Canuelas - Leones de Rosario FC?

În Primera C (Argentina).

Unde s-a jucat Canuelas - Leones de Rosario FC?

Pe Estadio Jorge Alfredo Arín, în Cañuelas, Provincia de Buenos Aires, sâmbătă, 22 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Canuelas - Leones de Rosario FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 3.05 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Canuelas - Leones de Rosario FC?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera C

Toată liga →