Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera B

Camioneros - Comunicaciones

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

ArgentinaPrimera B · Argentina Final
Camioneros
EEVEV
Final2-0Pauză 2-0
Comunicaciones
VEÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Camioneros 43%Egal 31%Comunicaciones 26%

Camioneros 2-0 Comunicaciones: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Camioneros 2-0 Comunicaciones (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Camioneros, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG n-a ieșit (NG avea 67%). Scorul exact 2-0 avea 9,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (2-8) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Camionerosîn meciComunicaciones
2
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Camioneros vs Comunicaciones

Camioneros marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. Comunicaciones marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,6. La Camioneros, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
26%peste 2,5 goluri
33%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Camionerosultimele 5Comunicaciones
1,80
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
0,4
0,6
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Camioneros și ultimele 5 Comunicaciones, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Camioneros2-3-0

E
Dock Sud - Camioneros23.08.26 · Primera B
2-2
E
Camioneros - Deportivo Merlo15.08.26 · Primera B
0-0
V
Ituzaingo - Camioneros08.08.26 · Primera B
0-1
E
Sportivo Italiano - Camioneros01.08.26 · Primera B
1-1
V
Camioneros - San Martin Burzaco25.07.26 · Primera B
2-0

Comunicaciones1-2-2

V
Comunicaciones - Sportivo Italiano21.08.26 · Primera B
1-0
E
San Martin Burzaco - Comunicaciones15.08.26 · Primera B
0-0
Î
Comunicaciones - Villa San Carlos08.08.26 · Primera B
0-1
E
CSyD Liniers - Comunicaciones01.08.26 · Primera B
0-0
Î
Comunicaciones - Real Pilar25.07.26 · Primera B
1-2

Întâlniri directe Camioneros - Comunicaciones

Camioneros 1Egal 0Comunicaciones 0
V
Comunicaciones - Camioneros16.04.2026 · pauză 1-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Camioneros. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Camioneros - Comunicaciones

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Camioneros2.1543% fără marjă
X · Egal2.9531% fără marjă
2 · Comunicaciones3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.65
12 1.34

Goluri

Peste 1.5 1.50
Sub 2.5 1.42
Peste 2.5 2.55

Ambele marchează

GG Da 2.20
GG Nu 1.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.22
Pauză peste 1.5 3.45

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Camioneros - Comunicaciones s-a jucat miercuri, 26 august, în Primera B (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Camioneros n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 6-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Comunicaciones vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Comunicaciones - Camioneros 1-2, pe 16 aprilie 2026.

Camioneros pleacă favorită, la cota 2.15. Egalul e la 2.95, iar Comunicaciones la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.55, iar GG la 2.20.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Camioneros și 0,7 pentru Comunicaciones. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 76% în model, dar la 1.21 plătește sub cota corectă de 1.32. Sub 2.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Casele dau 1.42, mai mult. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 67%. Cota de 1.60 e peste cea corectă (1.49). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Camioneros - Comunicaciones

Goluri estimate: 1,06 Camioneros și 0,70 Comunicaciones, total 1,76. 1X2 în model: 44% · 32% · 24%. Peste 2,5: 26% (cotă corectă 3.85). GG: 33% (cotă corectă 3.03). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

17%0
30%1
27%2
16%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 74% · peste 2,5: 26% (verde).

Scoruri probabile

1-018,2%0-017,2%1-112,8%0-112,0%2-09,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Comunicaciones. Comunicaciones a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,4 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere2-8
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startCamioneros · 2.15
Goluri estimate~1,8
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Camioneros - Comunicaciones?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Camioneros - Comunicaciones?

În Primera B (Argentina).

Cine era favorită în Camioneros - Comunicaciones?

Camioneros pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Camioneros - Comunicaciones?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →