Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera C

CA Lugano - CSR Espanol

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

ArgentinaPrimera C · Argentina Final
CA Lugano
VEEVV
Final1-0Pauză 0-0
CSR Espanol
EÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
CA Lugano 32%Egal 33%CSR Espanol 35%

CA Lugano 1-0 CSR Espanol: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Lugano 1-0 CSR Espanol (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui CA Lugano, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 63%). Scorul exact 1-0 avea 13,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (2-9) și 6 cartonașe galbene (2-4).

CA Luganoîn meciCSR Espanol
2
Cornere
9
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Lugano vs CSR Espanol

CA Lugano marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. CSR Espanol marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. La CA Lugano, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: CA Lugano 1, egal 0, CSR Espanol 2.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
37%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
CA Luganoultimele 5CSR Espanol
2,20
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
0%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CA Lugano și ultimele 5 CSR Espanol, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Lugano3-2-0

V
CA Lugano - Sportivo Barracas17.07.26 · Primera C
3-2
E
Juventud Unida San Miguel - CA Lugano12.07.26 · Primera C
0-0
E
CA Lugano - Justo Jose Urquiza04.07.26 · Primera C
0-0
V
Sacachispas - CA Lugano27.06.26 · Primera C
0-1
V
CA Lugano - Club Mercedes14.06.26 · Primera C
1-0

CSR Espanol3-1-1

E
Justo Jose Urquiza - CSR Espanol12.07.26 · Primera C
0-0
Î
CSR Espanol - Club Mercedes06.07.26 · Primera C
0-3
V
Deportivo Paraguayo - CSR Espanol27.06.26 · Primera C
0-2
V
Puerto Nuevo - CSR Espanol14.06.26 · Primera C
0-2
V
CSR Espanol - Leandro Niceforo Alem06.06.26 · Primera C
3-0

Întâlniri directe CA Lugano - CSR Espanol

CA Lugano 1Egal 0CSR Espanol 2
V
CSR Espanol - CA Lugano30.03.2026 · pauză 1-2
1-3
Î
CSR Espanol - CA Lugano19.07.2024 · pauză 1-0
2-0
Î
CA Lugano - CSR Espanol18.02.2024 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva CA Lugano. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Lugano - CSR Espanol

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Lugano2.8032% fără marjă
X · Egal2.7233% fără marjă
2 · CSR Espanol2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.34
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.57
Sub 2.5 1.37
Peste 2.5 2.70

Ambele marchează

GG Da 2.27
GG Nu 1.57

Analiza de dinainte de meci

CA Lugano - CSR Espanol s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Primera C (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA Lugano n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 5 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, CSR Espanol are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-3.

În ultimele 3 întâlniri directe, CA Lugano a câștigat o dată, CSR Espanol de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: CSR Espanol - CA Lugano 1-3, pe 30 martie 2026.

La case, diferența e mică: CA Lugano are cota 2.80, CSR Espanol 2.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.70, iar GG la 2.27.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru CA Lugano și 1,0 pentru CSR Espanol. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.34 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 71% în model, iar 1.37 e aproape de cota corectă (1.41). Nu marchează ambele (NG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Cota 1.57 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități CA Lugano - CSR Espanol

Goluri estimate: 0,90 CA Lugano și 0,97 CSR Espanol, total 1,87. 1X2 în model: 32% · 32% · 36%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 37% (cotă corectă 2.70). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

0-015,4%0-114,9%1-013,9%1-113,5%0-27,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,0 goluri, iar modelul estimează acum 1,9.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere2-9
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startCSR Espanol · 2.60
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Lugano - CSR Espanol?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat CA Lugano - CSR Espanol?

În Primera C (Argentina).

Cine era favorită în CA Lugano - CSR Espanol?

Niciuna clar: cotele erau 2.80 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în CA Lugano - CSR Espanol?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Primera C

Toată liga →