Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera C

CA Claypole - Club Mercedes

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

ArgentinaPrimera C · Argentina Final
CA Claypole
ÎÎÎEE
Final1-0Pauză 1-0
Club Mercedes
ÎEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
CA Claypole 37%Egal 31%Club Mercedes 31%

CA Claypole 1-0 Club Mercedes: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Claypole 1-0 Club Mercedes (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui CA Claypole, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 61%). Scorul exact 1-0 avea 11,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 8 cartonașe galbene (3-5).

CA Claypoleîn meciClub Mercedes
4
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Claypole vs Club Mercedes

CA Claypole marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,6. Club Mercedes marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. La Club Mercedes, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Club Mercedes nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
CA Claypoleultimele 5Club Mercedes
0,40
Puncte / meci
1,60
0,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
0,8
0
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
40%
4
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CA Claypole și ultimele 5 Club Mercedes, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Claypole0-2-3

Î
Sportivo Barracas - CA Claypole10.08.26 · Primera C
2-0
Î
CA Claypole - Juventud Unida San Miguel04.08.26 · Primera C
0-2
Î
CA Claypole - Lujan31.07.26 · Primera C
1-3
E
General Lamadrid - CA Claypole26.07.26 · Primera C
0-0
E
CA Claypole - Leones de Rosario FC13.07.26 · Primera C
1-1

Club Mercedes2-2-1

Î
Argentino Rosario - Club Mercedes08.08.26 · Primera C
2-0
E
Club Mercedes - Club Estrella Del Sur01.08.26 · Primera C
1-1
V
Berazategui - Club Mercedes25.07.26 · Primera C
0-1
V
Club Mercedes - El Porvenir18.07.26 · Primera C
2-0
E
Club Mercedes - Victoriano Arenas12.07.26 · Primera C
1-1

Întâlniri directe CA Claypole - Club Mercedes

CA Claypole 4Egal 1Club Mercedes 0
E
Club Mercedes - CA Claypole18.04.2026 · pauză 0-0
0-0
V2-0
V
Club Mercedes - CA Claypole06.04.2025 · pauză 0-0
0-1
V
Club Mercedes - CA Claypole11.11.2024 · pauză 0-0
0-1
V
CA Claypole - Club Mercedes10.06.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva CA Claypole. 0 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Claypole - Club Mercedes

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Claypole2.4237% fără marjă
X · Egal2.8731% fără marjă
2 · Club Mercedes2.8731% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.41
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.53
Sub 2.5 1.39
Peste 2.5 2.65

Ambele marchează

GG Da 2.20
GG Nu 1.60

Analiza de dinainte de meci

CA Claypole - Club Mercedes s-a jucat marți, 18 august, în Primera C (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA Claypole n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 2-8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Club Mercedes vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, CA Claypole a câștigat de 4 ori, Club Mercedes niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Club Mercedes - CA Claypole 0-0, pe 18 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.87 pentru oaspeți și 2.87 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.65, iar GG la 2.20.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru CA Claypole și 1,1 pentru Club Mercedes. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 27% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 73% în model, iar 1.41 e aproape de cota corectă (1.37). Sub 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.39, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 61%. Cota de 1.60 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități CA Claypole - Club Mercedes

Goluri estimate: 0,85 CA Claypole și 1,14 Club Mercedes, total 1,99. 1X2 în model: 27% · 31% · 42%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-115,6%0-013,7%1-113,2%1-011,6%0-28,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CA Claypole. CA Claypole a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: CA Claypole. CA Claypole a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere4-4
Cartonașe galbene3-5
Favorită la startCA Claypole · 2.42
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Claypole - Club Mercedes?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat CA Claypole - Club Mercedes?

În Primera C (Argentina).

Unde s-a jucat CA Claypole - Club Mercedes?

Pe Estadio Rodolfo Capocasa, în Claypole, Provincia de Buenos Aires, marți, 18 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în CA Claypole - Club Mercedes?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.87 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în CA Claypole - Club Mercedes?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera C

Toată liga →