Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera C

CA Atlas - Canuelas

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

ArgentinaPrimera C · Argentina Final
CA Atlas
ÎEÎVV
Final2-0Pauză 2-0
Canuelas
VÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
CA Atlas 30%Egal 34%Canuelas 35%

CA Atlas 2-0 Canuelas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Atlas 2-0 Canuelas (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui CA Atlas, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG n-a ieșit (NG avea 66%). Scorul exact 2-0 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (1-2) și 6 cartonașe galbene (3-3).

CA Atlasîn meciCanuelas
1
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Atlas vs Canuelas

CA Atlas marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. Canuelas marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,4. La CA Atlas, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, CA Atlas nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~1,8goluri estimate
26%peste 2,5 goluri
34%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
CA Atlasultimele 5Canuelas
1,40
Puncte / meci
2,00
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CA Atlas și ultimele 5 Canuelas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Atlas2-1-2

Î
CA Atlas - Sacachispas04.08.26 · Primera C
0-2
E
Deportivo Muniz - CA Atlas30.07.26 · Primera C
1-1
Î
CA Atlas - Deportivo Espanol25.07.26 · Primera C
0-1
V
Central Cordoba de Rosario - CA Atlas11.07.26 · Primera C
0-1
V
CA Atlas - CA Claypole05.07.26 · Primera C
2-1

Canuelas3-1-1

V
Yupanqui - Canuelas03.08.26 · Primera C
1-2
Î
Canuelas - Deportivo Muniz25.07.26 · Primera C
0-1
V
Canuelas - Leandro Niceforo Alem18.07.26 · Primera C
1-0
V
Deportivo Espanol - Canuelas11.07.26 · Primera C
0-1
E
Canuelas - Central Cordoba de Rosario05.07.26 · Primera C
0-0

Întâlniri directe CA Atlas - Canuelas

CA Atlas 0Egal 1Canuelas 2
Î
Canuelas - CA Atlas11.04.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Canuelas - CA Atlas28.06.2025
2-1
E
CA Atlas - Canuelas16.03.2025
0-0

V/E/Î din perspectiva CA Atlas. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Atlas - Canuelas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Atlas3.0030% fără marjă
X · Egal2.6234% fără marjă
2 · Canuelas2.5535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.30
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.56
Sub 2.5 1.38
Peste 2.5 2.67

Ambele marchează

GG Da 2.27
GG Nu 1.56

Analiza de dinainte de meci

CA Atlas - Canuelas s-a jucat duminică, 9 august, în Primera C (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CA Atlas are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Canuelas vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, CA Atlas a câștigat niciodată, Canuelas de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,3 goluri în medie. Ultima: Canuelas - CA Atlas 1-0, pe 11 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 3.00 pentru gazde, 2.55 pentru oaspeți și 2.62 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.67, iar GG la 2.27.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,8 pentru CA Atlas și 1,0 pentru Canuelas. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.30, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.38 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 66% în model, iar 1.56 e aproape de cota corectă (1.52). Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități CA Atlas - Canuelas

Goluri estimate: 0,79 CA Atlas și 0,99 Canuelas, total 1,78. 1X2 în model: 28% · 33% · 39%. Peste 2,5: 26% (cotă corectă 3.85). GG: 34% (cotă corectă 2.94). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

17%0
30%1
27%2
16%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 74% · peste 2,5: 26% (verde).

Scoruri probabile

0-016,9%0-116,7%1-013,3%1-113,2%0-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,5 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere1-2
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startCanuelas · 2.55
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Atlas - Canuelas?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat CA Atlas - Canuelas?

În Primera C (Argentina).

Unde s-a jucat CA Atlas - Canuelas?

Pe Estadio Ricardo Puga, în General Rodríguez, Provincia de Buenos Aires, duminică, 9 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în CA Atlas - Canuelas?

Niciuna clar: cotele erau 3.00 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în CA Atlas - Canuelas?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Primera C

Toată liga →