Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera C

Berazategui - CSR Espanol

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

ArgentinaPrimera C · Argentina Final
Berazategui
VEÎVÎ
Final0-1Pauză 0-1
CSR Espanol
EÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Berazategui 42%Egal 32%CSR Espanol 27%

Berazategui 0-1 CSR Espanol: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Berazategui 0-1 CSR Espanol (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru victoria lui CSR Espanol, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 1,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 76%), iar GG n-a ieșit (NG avea 69%). Scorul exact 0-1 avea 12,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (7-3) și 5 cartonașe galbene (4-1).

Berazateguiîn meciCSR Espanol
7
Cornere
3
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Berazategui vs CSR Espanol

Berazategui marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,6. CSR Espanol marchează 0,2 goluri pe meci și primește 1,2. La Berazategui, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Berazategui 1, egal 1, CSR Espanol 1.

~1,7goluri estimate
24%peste 2,5 goluri
31%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Berazateguiultimele 5CSR Espanol
1,40
Puncte / meci
0,40
0,4
Goluri marcate / meci
0,2
0,6
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
0
0%
Peste 2,5 goluri
20%
0%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Berazategui și ultimele 5 CSR Espanol, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Berazategui2-1-2

V1-0
E
Justo Jose Urquiza - Berazategui31.07.26 · Primera C
0-0
Î
Berazategui - Club Mercedes25.07.26 · Primera C
0-1
V
Deportivo Paraguayo - Berazategui11.07.26 · Primera C
0-1
Î
Berazategui - Puerto Nuevo05.07.26 · Primera C
0-2

CSR Espanol0-2-3

E
CSR Espanol - Leones de Rosario FC04.08.26 · Primera C
1-1
Î
CSR Espanol - Victoriano Arenas31.07.26 · Primera C
0-1
Î
CA Lugano - CSR Espanol25.07.26 · Primera C
1-0
E
Justo Jose Urquiza - CSR Espanol12.07.26 · Primera C
0-0
Î
CSR Espanol - Club Mercedes06.07.26 · Primera C
0-3

Întâlniri directe Berazategui - CSR Espanol

Berazategui 1Egal 1CSR Espanol 1
E
CSR Espanol - Berazategui11.04.2026 · pauză 0-0
0-0
V
CSR Espanol - Berazategui19.10.2024 · pauză 0-1
0-1
Î
Berazategui - CSR Espanol19.05.2024 · pauză 2-2
2-3

V/E/Î din perspectiva Berazategui. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Berazategui - CSR Espanol

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Berazategui2.1742% fără marjă
X · Egal2.8532% fără marjă
2 · CSR Espanol3.3527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.49
12 1.34

Goluri

Peste 1.5 1.49
Sub 2.5 1.43
Peste 2.5 2.52

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.64

Analiza de dinainte de meci

Berazategui - CSR Espanol s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Primera C (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Berazategui are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 2-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. CSR Espanol n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 1 gol și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Berazategui a câștigat o dată, CSR Espanol o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: CSR Espanol - Berazategui 0-0, pe 11 aprilie 2026.

Berazategui pleacă favorită, la cota 2.17. Egalul e la 2.85, iar CSR Espanol la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.52, iar GG la 2.12.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Berazategui și 0,7 pentru CSR Espanol. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Cota 1.26 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 76%. Cota de 1.43 e peste cea corectă (1.32). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 69% în model, iar 1.64 plătește peste cota corectă de 1.45. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Berazategui - CSR Espanol

Goluri estimate: 1,01 Berazategui și 0,66 CSR Espanol, total 1,67. 1X2 în model: 43% · 34% · 23%. Peste 2,5: 24% (cotă corectă 4.17). GG: 31% (cotă corectă 3.23). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

19%0
31%1
26%2
15%3
6%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 76% · peste 2,5: 24% (verde).

Scoruri probabile

1-019,0%0-018,8%1-112,5%0-112,4%2-09,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Berazategui. Berazategui a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Atac anemic: CSR Espanol. CSR Espanol a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,2 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 34%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere7-3
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startBerazategui · 2.17
Goluri estimate~1,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Berazategui - CSR Espanol?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Berazategui - CSR Espanol?

În Primera C (Argentina).

Unde s-a jucat Berazategui - CSR Espanol?

Pe Estadio Norman Lee, în Berazategui, Provincia de Buenos Aires, sâmbătă, 8 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Berazategui - CSR Espanol?

Berazategui pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Berazategui - CSR Espanol?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,7.

Alte meciuri din Primera C

Toată liga →