Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

CehiaCehia · Liga 1 U19

Banik Ostrava U19 - Zlin U19

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

CehiaLiga 1 U19 · Cehia Final
Banik Ostrava U19
VÎEVÎ
Final4-3Pauză 1-1
Zlin U19
ÎÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Banik Ostrava U19 47%Egal 23%Zlin U19 29%

Banik Ostrava U19 4-3 Zlin U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Banik Ostrava U19 4-3 Zlin U19 (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Banik Ostrava U19, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG a ieșit (72%). Scorul exact 4-3 avea 1,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Banik Ostrava U19în meciZlin U19
5
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Banik Ostrava U19 vs Zlin U19

Banik Ostrava U19 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 3,0. Zlin U19 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Banik Ostrava U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Zlin U19 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Banik Ostrava U19ultimele 5Zlin U19
1,40
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
1,4
3,0
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Banik Ostrava U19 și ultimele 5 Zlin U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Banik Ostrava U192-1-2

V
Zlin U19 - Banik Ostrava U1913.06.26 · Liga 1 U19
0-2
Î1-4
E
Slovacko U19 - Banik Ostrava U1930.05.26 · Liga 1 U19
3-3
V
Banik Ostrava U19 - Pardubice U1923.05.26 · Liga 1 U19
3-2
Î
Slovan Liberec U19 - Banik Ostrava U1916.05.26 · Liga 1 U19
6-1

Zlin U191-1-3

Î
Zlin U19 - Banik Ostrava U1913.06.26 · Liga 1 U19
0-2
Î
Karvina U19 - Zlin U1905.06.26 · Liga 1 U19
2-1
V
Zlin U19 - Sigma Olomouc U1930.05.26 · Liga 1 U19
1-0
Î
Vysocina Jihlava U19 - Zlin U1923.05.26 · Liga 1 U19
3-2
E
Sparta Praga U19 - Zlin U1916.05.26 · Liga 1 U19
3-3

Întâlniri directe Banik Ostrava U19 - Zlin U19

Banik Ostrava U19 3Egal 1Zlin U19 0
V
Zlin U19 - Banik Ostrava U1913.06.2026 · pauză 0-2
0-2
E0-0
V1-0
V
Zlin U19 - Banik Ostrava U1929.10.2024 · pauză 0-2
0-4

V/E/Î din perspectiva Banik Ostrava U19. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Banik Ostrava U19 - Zlin U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Banik Ostrava U191.9047% fără marjă
X · Egal3.8523% fără marjă
2 · Zlin U193.1029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.68
12 1.20

Goluri

Sub 2.5 2.67
Peste 2.5 1.38

Ambele marchează

GG Da 1.39
GG Nu 2.77

Analiza de dinainte de meci

Banik Ostrava U19 - Zlin U19 s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Liga 1 U19 (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Banik Ostrava U19 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Zlin U19 are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-10.

În ultimele 4 întâlniri directe, Banik Ostrava U19 a câștigat de 3 ori, Zlin U19 niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Zlin U19 - Banik Ostrava U19 0-2, pe 13 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe Banik Ostrava U19, la 1.90, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.38, iar GG la 1.39.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Banik Ostrava U19 și 1,8 pentru Zlin U19. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Banik Ostrava U19 are 42%, Zlin U19 37%. Peste 2.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Cota 1.38 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 72%. Cota de 1.39 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Banik Ostrava U19 - Zlin U19

Goluri estimate: 1,96 Banik Ostrava U19 și 1,84 Zlin U19, total 3,80. 1X2 în model: 42% · 21% · 37%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

1-18,1%2-17,9%1-27,4%2-27,3%3-15,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Banik Ostrava U19. Banik Ostrava U19 a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Zlin U19. Zlin U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,8 goluri, iar modelul estimează acum 3,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-3
Pauză1-1
Cornere5-5
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startBanik Ostrava U19 · 1.90
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Banik Ostrava U19 - Zlin U19?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 11:00 (ora României) și s-a terminat 4-3.

În ce competiție s-a jucat Banik Ostrava U19 - Zlin U19?

În Liga 1 U19 (Cehia).

Cine era favorită în Banik Ostrava U19 - Zlin U19?

Banik Ostrava U19 pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 4-3.

Câte goluri s-au marcat în Banik Ostrava U19 - Zlin U19?

7 goluri, scor final 4-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din Liga 1 U19

Toată liga →