Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Bamber Bridge - United of Manchester

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Bamber Bridge
ÎEVÎÎ
Final1-1Pauză 0-1
United of Manchester
ÎÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Bamber Bridge 14%Egal 23%United of Manchester 63%

Bamber Bridge 1-1 United of Manchester: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bamber Bridge 1-1 United of Manchester (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 1-1 avea 11,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Bamber Bridgeîn meciUnited of Manchester
5
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bamber Bridge vs United of Manchester

Bamber Bridge marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,8. United of Manchester marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,0. Ultimele 6 întâlniri directe: Bamber Bridge 1, egal 0, United of Manchester 5.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bamber Bridgeultimele 5United of Manchester
0,80
Puncte / meci
0,20
1,0
Goluri marcate / meci
0,4
2,8
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Bamber Bridge și ultimele 5 United of Manchester, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bamber Bridge1-1-3

Î
Leek Town - Bamber Bridge22.08.26 · Northern Premier League - PD
4-1
E
Curzon Ashton - Bamber Bridge18.08.26 · Northern Premier League - PD
2-2
V
Bamber Bridge - Ashton United15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Bamber Bridge - Avro FC11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-6
Î
Cleethorpes Town - Bamber Bridge08.08.26 · Northern Premier League - PD
2-0

United of Manchester0-1-4

Î
United of Manchester - Workington22.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
Î
Hyde United - United of Manchester18.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
United of Manchester - Gainsborough Trinity15.08.26 · Northern Premier League - PD
0-3
E
United of Manchester - Leek Town11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
Î
Warrington Rylands - United of Manchester08.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0

Întâlniri directe Bamber Bridge - United of Manchester

Bamber Bridge 1Egal 0United of Manchester 5
Î
United of Manchester - Bamber Bridge14.03.2026 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Bamber Bridge. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bamber Bridge - United of Manchester

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bamber Bridge6.5014% fără marjă
X · Egal3.8023% fără marjă
2 · United of Manchester1.4263% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.40
X2 1.04
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.15

Analiza de dinainte de meci

Bamber Bridge - United of Manchester s-a jucat marți, 25 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bamber Bridge are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-14. United of Manchester n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 10.

În ultimele 6 întâlniri directe, Bamber Bridge a câștigat o dată, United of Manchester de 5 ori. Ultima: United of Manchester - Bamber Bridge 2-0, pe 14 martie 2026.

United of Manchester pleacă favorită, la cota 1.42. Egalul e la 3.80, iar Bamber Bridge la 6.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Bamber Bridge și 1,8 pentru United of Manchester. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 25% la victorie, față de 14%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie United of Manchester are 52% în model, dar la 1.42 plătește sub cota corectă de 1.92. Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Cota 1.80 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bamber Bridge - United of Manchester

Goluri estimate: 1,15 Bamber Bridge și 1,76 United of Manchester, total 2,91. 1X2 în model: 25% · 23% · 52%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%1-29,7%0-19,6%0-28,4%1-06,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bamber Bridge. Bamber Bridge a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: United of Manchester. United of Manchester a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: United of Manchester. United of Manchester a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. United of Manchester e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere5-3
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startUnited of Manchester · 1.42
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bamber Bridge - United of Manchester?

S-a jucat marți, 25 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Bamber Bridge - United of Manchester?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Bamber Bridge - United of Manchester?

Pe Sir Tom Finney Stadium (Irongate), în Preston, marți, 25 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Bamber Bridge - United of Manchester?

United of Manchester pleca favorită, la cota 1.42. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Bamber Bridge - United of Manchester?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →