Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Bamber Bridge - Hyde United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Bamber Bridge
EÎEVÎ
Final4-4Pauză 2-2
Hyde United
ÎÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Bamber Bridge 42%Egal 26%Hyde United 31%

Bamber Bridge 4-4 Hyde United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bamber Bridge 4-4 Hyde United (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 8 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 4-4 avea 0,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Bamber Bridgeîn meciHyde United
6
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bamber Bridge vs Hyde United

Bamber Bridge marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,6. Hyde United marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8. Ultimele 4 întâlniri directe: Bamber Bridge 1, egal 1, Hyde United 2.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bamber Bridgeultimele 5Hyde United
1,00
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
0,6
2,6
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Bamber Bridge și ultimele 5 Hyde United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bamber Bridge1-2-2

E
Bamber Bridge - United of Manchester25.08.26 · Northern Premier League - PD
1-1
Î
Leek Town - Bamber Bridge22.08.26 · Northern Premier League - PD
4-1
E
Curzon Ashton - Bamber Bridge18.08.26 · Northern Premier League - PD
2-2
V
Bamber Bridge - Ashton United15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Bamber Bridge - Avro FC11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-6

Hyde United2-0-3

Î
Alfreton Town - Hyde United25.08.26 · Northern Premier League - PD
4-0
Î
Hyde United - Avro FC22.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
V
Hyde United - United of Manchester18.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
V
Lancaster City - Hyde United15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
Î
Warrington Town - Hyde United11.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0

Întâlniri directe Bamber Bridge - Hyde United

Bamber Bridge 1Egal 1Hyde United 2
V4-0
Î1-0
E1-1
Î
Bamber Bridge - Hyde United13.08.2024 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Bamber Bridge. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bamber Bridge - Hyde United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bamber Bridge2.1242% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · Hyde United2.8731% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.45
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Bamber Bridge - Hyde United s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bamber Bridge are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-13. Hyde United vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 9.

În ultimele 4 întâlniri directe, Bamber Bridge a câștigat o dată, Hyde United de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Bamber Bridge - Hyde United 4-0, pe 17 ianuarie 2026.

Bamber Bridge pleacă favorită, la cota 2.12. Egalul e la 3.45, iar Hyde United la 2.87. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.65.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Bamber Bridge și 1,4 pentru Hyde United. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Bamber Bridge are 39%, Hyde United 36%. Peste 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Cota 1.76 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bamber Bridge - Hyde United

Goluri estimate: 1,51 Bamber Bridge și 1,43 Hyde United, total 2,94. 1X2 în model: 39% · 25% · 36%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%2-18,6%1-28,2%1-08,0%0-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bamber Bridge. Bamber Bridge a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Hyde United. Hyde United a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Bamber Bridge e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-4
Pauză2-2
Cornere6-4
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startBamber Bridge · 2.12
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bamber Bridge - Hyde United?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-4.

În ce competiție s-a jucat Bamber Bridge - Hyde United?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Bamber Bridge - Hyde United?

Pe Sir Tom Finney Stadium (Irongate), în Preston, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Bamber Bridge - Hyde United?

Bamber Bridge pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 4-4.

Câte goluri s-au marcat în Bamber Bridge - Hyde United?

8 goluri, scor final 4-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →