Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Bamber Bridge - Ashton United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Bamber Bridge
ÎÎVEÎ
Final1-0Pauză 0-0
Ashton United
VVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Bamber Bridge 26%Egal 26%Ashton United 48%

Bamber Bridge 1-0 Ashton United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bamber Bridge 1-0 Ashton United (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru victoria lui Bamber Bridge, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 33%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 1-0 avea 4,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (1-3) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Bamber Bridgeîn meciAshton United
1
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bamber Bridge vs Ashton United

Bamber Bridge marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,0. Ashton United marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Bamber Bridge, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Bamber Bridge 1, egal 2, Ashton United 2.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Bamber Bridgeultimele 5Ashton United
0,80
Puncte / meci
2,40
1,4
Goluri marcate / meci
2,4
3,0
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Bamber Bridge și ultimele 5 Ashton United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bamber Bridge1-1-3

Î
Bamber Bridge - Avro FC11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-6
Î
Cleethorpes Town - Bamber Bridge08.08.26 · Northern Premier League - PD
2-0
V
Bamber Bridge - Ramsbottom Utd28.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Bamber Bridge - Lostock St Gerards FC25.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
Î
Bamber Bridge - Morecambe18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Ashton United4-0-1

V
Stockton Town - Ashton United11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
V
Ashton United - Lancaster City08.08.26 · Northern Premier League - PD
4-1
Î
Ashton United - Stalybridge Celtic01.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Runcorn Linnets - Ashton United25.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
V
Euxton Villa - Ashton United18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Întâlniri directe Bamber Bridge - Ashton United

Bamber Bridge 1Egal 2Ashton United 2
Î
Bamber Bridge - Ashton United13.12.2025 · pauză 0-1
0-1
E
Ashton United - Bamber Bridge20.08.2024 · pauză 0-0
0-0
Î1-3

V/E/Î din perspectiva Bamber Bridge. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bamber Bridge - Ashton United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bamber Bridge3.5026% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Ashton United1.8748% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.75
X2 1.23
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.64

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.17

Analiza de dinainte de meci

Bamber Bridge - Ashton United s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bamber Bridge are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Ashton United vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Bamber Bridge a câștigat o dată, Ashton United de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Bamber Bridge - Ashton United 0-1, pe 13 decembrie 2025.

Ashton United pleacă favorită, la cota 1.87. Egalul e la 3.50, iar Bamber Bridge la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.64, iar GG la 1.62.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,2 pentru Bamber Bridge și 2,2 pentru Ashton United. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ashton United: 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Casele dau 1.87, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.64 e peste cea corectă (1.49). Ambele marchează (GG) are 62% în model, iar 1.62 e aproape de cota corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Bamber Bridge - Ashton United

Goluri estimate: 1,21 Bamber Bridge și 2,21 Ashton United, total 3,42. 1X2 în model: 20% · 20% · 60%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-29,7%1-18,7%0-28,0%0-17,2%1-37,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bamber Bridge. Bamber Bridge a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere1-3
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startAshton United · 1.87
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bamber Bridge - Ashton United?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Bamber Bridge - Ashton United?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Bamber Bridge - Ashton United?

Pe Sir Tom Finney Stadium (Irongate), în Preston, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Bamber Bridge - Ashton United?

Ashton United pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Bamber Bridge - Ashton United?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →