Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Avro FC - Workington

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Avro FC
ÎVVEV
Final4-1Pauză 1-1
Workington
EÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Avro FC 57%Egal 22%Workington 21%

Avro FC 4-1 Workington: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Avro FC 4-1 Workington (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Avro FC, iar cotele fără marjă 57%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 4-1 avea 2,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (2-9) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Avro FCîn meciWorkington
2
Cornere
9
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Avro FC vs Workington

Avro FC marchează 2,8 goluri pe meci și primește 2,0. Workington marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Avro FC, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Avro FCultimele 5Workington
2,00
Puncte / meci
1,40
2,8
Goluri marcate / meci
2,2
2,0
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Avro FC și ultimele 5 Workington, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Avro FC3-1-1

Î
Alfreton Town - Avro FC15.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0
V
Bamber Bridge - Avro FC11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-6
V
Avro FC - Quorn FC08.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
E
Lower Breck - Avro FC25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Avro FC - Halifax Town18.07.26 · Amicale intercluburi
4-3

Workington2-1-2

E
Workington - Guiseley15.08.26 · Northern Premier League - PD
2-2
Î
Workington - Redcar Athletic FC11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
Î
Gainsborough Trinity - Workington08.08.26 · Northern Premier League - PD
2-0
V
Workington - Carlisle United17.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Whitehaven - Workington14.07.26 · Amicale intercluburi
0-4

Ponturi Avro FC - Workington

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Avro FC1.5757% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Workington4.3021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.10
12 1.16

Goluri

Sub 2.5 2.55
Peste 2.5 1.42

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Avro FC - Workington s-a jucat miercuri, 19 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Avro FC are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 14-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Workington vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 5.

Avro FC pleacă favorită, la cota 1.57. Egalul e la 4.15, iar Workington la 4.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.42, iar GG la 1.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Avro FC și 1,7 pentru Workington. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 46% la victorie, față de 57%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.14 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 70% în model, iar 1.42 e aproape de cota corectă (1.43). Ambele marchează (GG): 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.50, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Avro FC - Workington

Goluri estimate: 2,00 Avro FC și 1,65 Workington, total 3,65. 1X2 în model: 46% · 22% · 32%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-18,6%2-18,6%1-27,1%2-27,1%3-15,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Avro FC. Avro FC a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză1-1
Cornere2-9
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startAvro FC · 1.57
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Avro FC - Workington?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Avro FC - Workington?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în Avro FC - Workington?

Avro FC pleca favorită, la cota 1.57. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Avro FC - Workington?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →