Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

CehiaCehia · 3. CFL

Aritma Praga - Kraluv Dvur

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Cehia3. CFL · Cehia Final
Aritma Praga
EEÎEV
Final0-2Pauză 0-1
Kraluv Dvur
VVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Aritma Praga 32%Egal 26%Kraluv Dvur 42%

Aritma Praga 0-2 Kraluv Dvur: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Aritma Praga 0-2 Kraluv Dvur (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Kraluv Dvur, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-2 avea 7,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 7 cartonașe galbene (5-2).

Aritma Pragaîn meciKraluv Dvur
3
Cornere
4
5
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Aritma Praga vs Kraluv Dvur

Aritma Praga marchează și primește câte 0,6 goluri pe meci. Kraluv Dvur marchează 3,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Kraluv Dvur, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Aritma Praga 2, egal 0, Kraluv Dvur 2.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Aritma Pragaultimele 5Kraluv Dvur
1,20
Puncte / meci
2,60
0,6
Goluri marcate / meci
3,2
0,6
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Aritma Praga și ultimele 5 Kraluv Dvur, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Aritma Praga1-3-1

E
Loko Vltavin - Aritma Praga22.08.26 · 3. CFL
2-2
E
Aritma Praga - Povltavska FA15.08.26 · 3. CFL
0-0
Î
Hluboka - Aritma Praga11.08.26 · Cupa
1-0
E
SK Benesov - Aritma Praga08.08.26 · 3. CFL
0-0
V
Aritma Praga - Bentky nad Jizerou25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Kraluv Dvur4-1-0

V
Kraluv Dvur - Loko Vltavin26.08.26 · Cupa
4-1
V
Kraluv Dvur - Pisek22.08.26 · 3. CFL
3-1
V
Dukla Praga B - Kraluv Dvur16.08.26 · 3. CFL
1-3
V
Cesky Krumlov - Kraluv Dvur12.08.26 · Cupa
3-4
E
Kraluv Dvur - Viktoria Plzen B08.08.26 · 3. CFL
2-2

Întâlniri directe Aritma Praga - Kraluv Dvur

Aritma Praga 2Egal 0Kraluv Dvur 2
Î
Kraluv Dvur - Aritma Praga09.05.2026 · pauză 1-0
2-0
V
Aritma Praga - Kraluv Dvur11.10.2025 · pauză 1-1
3-1
Î
Kraluv Dvur - Aritma Praga15.03.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Aritma Praga - Kraluv Dvur17.08.2024 · pauză 3-0
3-2

V/E/Î din perspectiva Aritma Praga. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Aritma Praga - Kraluv Dvur

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Aritma Praga2.8232% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Kraluv Dvur2.1242% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.32
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Analiza de dinainte de meci

Aritma Praga - Kraluv Dvur s-a jucat sâmbătă, 29 august, în 3. CFL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Aritma Praga vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Kraluv Dvur n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 16-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Aritma Praga a câștigat de 2 ori, Kraluv Dvur de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Kraluv Dvur - Aritma Praga 2-0, pe 9 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Kraluv Dvur, la 2.12, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.52.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Aritma Praga și 1,8 pentru Kraluv Dvur. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Kraluv Dvur, modelul calculează 50%. Cota de 2.12 e peste cea corectă (2.00). Peste 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.62 plătește sub cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.52, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Aritma Praga - Kraluv Dvur

Goluri estimate: 1,23 Aritma Praga și 1,75 Kraluv Dvur, total 2,98. 1X2 în model: 27% · 23% · 50%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%1-29,6%0-18,9%0-27,8%2-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kraluv Dvur. Kraluv Dvur a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere3-4
Cartonașe galbene5-2
Favorită la startKraluv Dvur · 2.12
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Aritma Praga - Kraluv Dvur?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 11:15 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Aritma Praga - Kraluv Dvur?

În 3. CFL (Cehia).

Cine era favorită în Aritma Praga - Kraluv Dvur?

Kraluv Dvur pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Aritma Praga - Kraluv Dvur?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din 3. CFL

Toată liga →