Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

Amsterdamsche FC - Rohda Raalte

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
Amsterdamsche FC
VÎÎEV
Final2-0Pauză 1-0
Rohda Raalte
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Amsterdamsche FC 64%Egal 20%Rohda Raalte 16%

Amsterdamsche FC 2-0 Rohda Raalte: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Amsterdamsche FC 2-0 Rohda Raalte (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Amsterdamsche FC, iar cotele fără marjă 64%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 33%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 2-0 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (4-1) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Amsterdamsche FCîn meciRohda Raalte
4
Cornere
1
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Amsterdamsche FC vs Rohda Raalte

Amsterdamsche FC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. Rohda Raalte marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,8. La Amsterdamsche FC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Amsterdamsche FCultimele 5Rohda Raalte
1,40
Puncte / meci
0,00
2,0
Goluri marcate / meci
0,6
2,2
Goluri primite / meci
2,8
2
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Amsterdamsche FC și ultimele 5 Rohda Raalte, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Amsterdamsche FC2-1-2

V
GVVV Veenendaal - Amsterdamsche22.08.26 · Tweede Divisie
2-3
Î
Amsterdamsche - Kloetinge15.08.26 · Tweede Divisie
1-3
Î
Amsterdamsche - HHC Hardenberg23.05.26 · Tweede Divisie
2-3
E
GVVV Veenendaal - Amsterdamsche16.05.26 · Tweede Divisie
1-1
V
Amsterdamsche - Excelsior Maassluis09.05.26 · Tweede Divisie
3-2

Rohda Raalte0-0-5

Î
Rohda Raalte - De Treffers23.08.26 · Tweede Divisie
0-3
Î
Jong Sparta Rotterdam - Rohda Raalte15.08.26 · Tweede Divisie
6-1
Î
Staphorst - Rohda Raalte23.05.26 · Derde Divisie, Group A
2-1
Î
Rohda Raalte - SV TEC16.05.26 · Derde Divisie, Group A
0-1
Î
Harkemase Boys - Rohda Raalte09.05.26 · Derde Divisie, Group A
2-1

Ponturi Amsterdamsche FC - Rohda Raalte

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Amsterdamsche FC1.4364% fără marjă
X · Egal4.4520% fără marjă
2 · Rohda Raalte5.7516% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.40
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Amsterdamsche FC - Rohda Raalte s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Amsterdamsche FC vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Rohda Raalte n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 3-14. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Amsterdamsche FC, la 1.43, cu egalul la 4.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.73.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Amsterdamsche FC și 1,2 pentru Rohda Raalte. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Amsterdamsche FC: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.43, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.58 e peste cea corectă (1.49). Ambele marchează (GG) merită privit: 62% în model, iar 1.73 plătește peste cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Amsterdamsche FC - Rohda Raalte

Goluri estimate: 2,24 Amsterdamsche FC și 1,17 Rohda Raalte, total 3,41. 1X2 în model: 61% · 20% · 19%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,7%1-18,7%2-08,3%1-07,4%3-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Amsterdamsche FC. Amsterdamsche FC a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Rohda Raalte. Rohda Raalte a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,8 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere4-1
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startAmsterdamsche FC · 1.43
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Amsterdamsche FC - Rohda Raalte?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 16:15 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Amsterdamsche FC - Rohda Raalte?

În Tweede Divisie (Olanda).

Unde s-a jucat Amsterdamsche FC - Rohda Raalte?

Pe Sportpark Goed Genoeg Hoofdveld, în Amsterdam, sâmbătă, 29 august, ora 16:15 (ora României).

Cine era favorită în Amsterdamsche FC - Rohda Raalte?

Amsterdamsche FC pleca favorită, la cota 1.43. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Amsterdamsche FC - Rohda Raalte?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →