Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Alfreton Town - Hyde United

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Alfreton Town
ÎÎVVÎ
Final4-0Pauză 2-0
Hyde United
ÎVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Alfreton Town 69%Egal 21%Hyde United 10%

Alfreton Town 4-0 Hyde United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Alfreton Town 4-0 Hyde United (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 56% pentru victoria lui Alfreton Town, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 4-0 avea 2,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Alfreton Townîn meciHyde United
2
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Alfreton Town vs Hyde United

Alfreton Town marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Hyde United marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Alfreton Townultimele 5Hyde United
1,20
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
0,6
1,2
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Alfreton Town și ultimele 5 Hyde United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Alfreton Town2-0-3

Î
Stockton Town - Alfreton Town22.08.26 · Northern Premier League - PD
2-0
Î
Cleethorpes Town - Alfreton Town18.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
V
Alfreton Town - Avro FC15.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0
V
Alfreton Town - Gainsborough Trinity11.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
Î
Curzon Ashton - Alfreton Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0

Hyde United2-1-2

Î
Hyde United - Avro FC22.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
V
Hyde United - United of Manchester18.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
V
Lancaster City - Hyde United15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
Î
Warrington Town - Hyde United11.08.26 · Northern Premier League - PD
3-0
E
Hyde United - AFC Emley08.08.26 · Northern Premier League - PD
0-0

Ponturi Alfreton Town - Hyde United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Alfreton Town1.3069% fără marjă
X · Egal4.2021% fără marjă
2 · Hyde United9.0010% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.00
X2 2.85
12 1.14

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.07
Pauză peste 1.5 5.15

Analiza de dinainte de meci

Alfreton Town - Hyde United s-a jucat marți, 25 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Alfreton Town are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-6. Hyde United vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 5.

Alfreton Town pleacă favorită, la cota 1.30. Egalul e la 4.20, iar Hyde United la 9.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.70.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,6 pentru Alfreton Town și 0,8 pentru Hyde United. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 56% la victorie, față de 69%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Alfreton Town, modelul calculează 56%. Cota de 1.30 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 56% în model, iar 2.00 plătește peste cota corectă de 1.79. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Alfreton Town - Hyde United

Goluri estimate: 1,62 Alfreton Town și 0,81 Hyde United, total 2,43. 1X2 în model: 56% · 25% · 19%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-014,3%2-011,6%1-111,6%2-19,4%0-08,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză2-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startAlfreton Town · 1.30
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Alfreton Town - Hyde United?

S-a jucat marți, 25 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Alfreton Town - Hyde United?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Alfreton Town - Hyde United?

Pe Impact Arena, în Alfreton, marți, 25 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Alfreton Town - Hyde United?

Alfreton Town pleca favorită, la cota 1.30. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Alfreton Town - Hyde United?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →