Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

Alfreton Town - Avro FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
Alfreton Town
VÎÎÎÎ
Final3-0
Avro FC
VVEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Alfreton Town 37%Egal 27%Avro FC 36%

Alfreton Town 3-0 Avro FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Alfreton Town 3-0 Avro FC. Înainte de start, modelul dădea 24% pentru victoria lui Alfreton Town, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 3-0 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Alfreton Townîn meciAvro FC
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Alfreton Town vs Avro FC

Alfreton Town marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,8. Avro FC marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Avro FC, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Alfreton Townultimele 5Avro FC
0,60
Puncte / meci
2,60
0,4
Goluri marcate / meci
3,4
1,8
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Alfreton Town și ultimele 5 Avro FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Alfreton Town1-0-4

V
Alfreton Town - Gainsborough Trinity11.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
Î
Curzon Ashton - Alfreton Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Alfreton Town - Mansfield Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
Î
Alfreton Town - Rotherham United21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Alfreton Town - Derby County17.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Avro FC4-1-0

V
Bamber Bridge - Avro FC11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-6
V
Avro FC - Quorn FC08.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
E
Lower Breck - Avro FC25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Avro FC - Halifax Town18.07.26 · Amicale intercluburi
4-3
V
Droylsden - Avro FC11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3

Ponturi Alfreton Town - Avro FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Alfreton Town2.4237% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Avro FC2.5036% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.46
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.20

Analiza de dinainte de meci

Alfreton Town - Avro FC s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Alfreton Town are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-9. Avro FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 17 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Alfreton Town și 2,0 pentru Avro FC. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 24% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Avro FC: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Casele dau 2.50, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 64%. Cota de 1.69 e peste cea corectă (1.56). Ambele marchează (GG) are 62% în model, iar 1.59 e aproape de cota corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Alfreton Town - Avro FC

Goluri estimate: 1,27 Alfreton Town și 2,01 Avro FC, total 3,28. 1X2 în model: 24% · 21% · 55%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-29,7%1-19,6%0-17,6%0-27,6%1-36,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Alfreton Town. Alfreton Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Alfreton Town. Alfreton Town a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Avro FC. Avro FC a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAlfreton Town · 2.42
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Alfreton Town - Avro FC?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Alfreton Town - Avro FC?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Alfreton Town - Avro FC?

Pe Solana Stadium, în Alfreton, Derbyshire, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Alfreton Town - Avro FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Alfreton Town - Avro FC?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →