Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

AFC Emley - Curzon Ashton

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
AFC Emley
ÎEVEÎ
Final2-1Pauză 2-0
Curzon Ashton
ÎVÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
AFC Emley 39%Egal 25%Curzon Ashton 36%

AFC Emley 2-1 Curzon Ashton: statisticile meciului

Meciul s-a terminat AFC Emley 2-1 Curzon Ashton (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui AFC Emley, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 2-1 avea 8,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 1 cartonașe galbene (0-1).

AFC Emleyîn meciCurzon Ashton
4
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici AFC Emley vs Curzon Ashton

AFC Emley marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. Curzon Ashton marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
AFC Emleyultimele 5Curzon Ashton
1,00
Puncte / meci
1,00
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri AFC Emley și ultimele 5 Curzon Ashton, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

AFC Emley1-2-2

Î
AFC Emley - Ilkeston Town11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
E
Hyde United - AFC Emley08.08.26 · Northern Premier League - PD
0-0
V
Pontefract Collieries - AFC Emley01.08.26 · Amicale intercluburi
2-3
E
Ossett United - AFC Emley28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Mossley AFC - AFC Emley25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Curzon Ashton1-2-2

Î
Bury - Curzon Ashton11.08.26 · Northern Premier League - PD
3-2
V
Curzon Ashton - Alfreton Town08.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
Î
Curzon Ashton - Halifax Town01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Irlam FC - Curzon Ashton28.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Curzon Ashton - Clitheroe25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Ponturi AFC Emley - Curzon Ashton

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · AFC Emley2.3239% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Curzon Ashton2.5036% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.49
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.52

Analiza de dinainte de meci

AFC Emley - Curzon Ashton s-a jucat vineri, 14 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, AFC Emley are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-5. Curzon Ashton vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7.

Casele văd un meci echilibrat: 2.32 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.65 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.46.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru AFC Emley și 1,3 pentru Curzon Ashton. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: AFC Emley are 38%, Curzon Ashton 36%. Peste 1.5 goluri: 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități AFC Emley - Curzon Ashton

Goluri estimate: 1,37 AFC Emley și 1,34 Curzon Ashton, total 2,71. 1X2 în model: 38% · 26% · 36%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-09,1%0-18,9%2-18,4%1-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startAFC Emley · 2.32
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat AFC Emley - Curzon Ashton?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat AFC Emley - Curzon Ashton?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat AFC Emley - Curzon Ashton?

Pe The Fantastic Media Welfare Ground, în Emley, West Yorkshire, vineri, 14 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în AFC Emley - Curzon Ashton?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în AFC Emley - Curzon Ashton?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →