Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Northern Premier League - PD

AFC Emley - Ashton United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Northern Premier League - PD · Anglia Am. Final
AFC Emley
VVÎEV
Final1-1
Ashton United
VÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
AFC Emley 41%Egal 25%Ashton United 34%

AFC Emley 1-1 Ashton United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat AFC Emley 1-1 Ashton United. Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-1 avea 12,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

AFC Emleyîn meciAshton United
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici AFC Emley vs Ashton United

AFC Emley marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Ashton United marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. La AFC Emley, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
AFC Emleyultimele 5Ashton United
2,00
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri AFC Emley și ultimele 5 Ashton United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

AFC Emley3-1-1

V
Leek Town - AFC Emley18.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
V
AFC Emley - Curzon Ashton14.08.26 · Northern Premier League - PD
2-1
Î
AFC Emley - Ilkeston Town11.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2
E
Hyde United - AFC Emley08.08.26 · Northern Premier League - PD
0-0
V
Pontefract Collieries - AFC Emley01.08.26 · Amicale intercluburi
2-3

Ashton United3-0-2

V
Ashton United - Whitby Town18.08.26 · Northern Premier League - PD
2-0
Î
Bamber Bridge - Ashton United15.08.26 · Northern Premier League - PD
1-0
V
Stockton Town - Ashton United11.08.26 · Northern Premier League - PD
0-1
V
Ashton United - Lancaster City08.08.26 · Northern Premier League - PD
4-1
Î
Ashton United - Stalybridge Celtic01.08.26 · Amicale intercluburi
1-2

Ponturi AFC Emley - Ashton United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · AFC Emley2.2241% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Ashton United2.6234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.42
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.75

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Analiza de dinainte de meci

AFC Emley - Ashton United s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Northern Premier League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

AFC Emley vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Ashton United are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-4.

La case, diferența e mică: AFC Emley are cota 2.22, Ashton United 2.62. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.75, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru AFC Emley și 1,4 pentru Ashton United. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: AFC Emley are 36%, Ashton United 38%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități AFC Emley - Ashton United

Goluri estimate: 1,33 AFC Emley și 1,36 Ashton United, total 2,69. 1X2 în model: 36% · 26% · 38%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,3%0-19,2%1-09,0%1-28,3%2-18,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAFC Emley · 2.22
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat AFC Emley - Ashton United?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat AFC Emley - Ashton United?

În Northern Premier League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în AFC Emley - Ashton United?

Niciuna clar: cotele erau 2.22 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în AFC Emley - Ashton United?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Northern Premier League - PD

Toată liga →