Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

PeruPeru · Liga 2

AD Cantolao - Club Ada Jaen

Statistici și rezultat final · duminică, 19 iulie

PeruLiga 2 · Peru Final
AD Cantolao
ÎVÎÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Club Ada Jaen
ÎEVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
AD Cantolao 29%Egal 29%Club Ada Jaen 43%

AD Cantolao 0-0 Club Ada Jaen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat AD Cantolao 0-0 Club Ada Jaen (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 0-0 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 6 cartonașe galbene (3-3).

AD Cantolaoîn meciClub Ada Jaen
2
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici AD Cantolao vs Club Ada Jaen

AD Cantolao marchează 1,0 goluri pe meci și primește 3,4. Club Ada Jaen marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La AD Cantolao, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
AD Cantolaoultimele 5Club Ada Jaen
0,60
Puncte / meci
1,00
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
3,4
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri AD Cantolao și ultimele 5 Club Ada Jaen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

AD Cantolao1-0-4

Î
Sport Boys - AD Cantolao28.06.26 · Cupa Ligii
3-0
V
AD Cantolao - Universidad San Martin20.06.26 · Cupa Ligii
4-3
Î0-4
Î
CSCD Llacuabamba - AD Cantolao24.05.26 · Liga 2
3-0
Î
AD Cantolao - Carlos Mannucci17.05.26 · Liga 2
1-4

Club Ada Jaen1-2-2

Î
UTC de Cajamarca - Club Ada Jaen12.07.26 · Cupa Ligii
4-1
E
Juan Pablo II - Club Ada Jaen20.06.26 · Cupa Ligii
0-0
V
Club Ada Jaen - Comerciantes Unidos11.06.26 · Cupa Ligii
2-0
Î
Union Comercio - Club Ada Jaen31.05.26 · Liga 2
1-0

Întâlniri directe AD Cantolao - Club Ada Jaen

AD Cantolao 0Egal 1Club Ada Jaen 0
E
Club Ada Jaen - AD Cantolao28.03.2026 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva AD Cantolao. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi AD Cantolao - Club Ada Jaen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · AD Cantolao3.1529% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Club Ada Jaen2.1243% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.28
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.67
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.88

Analiza de dinainte de meci

AD Cantolao - Club Ada Jaen s-a jucat duminică, 19 iulie, în Liga 2 (Peru). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, AD Cantolao are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 5-17. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Club Ada Jaen vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Club Ada Jaen - AD Cantolao 1-1, pe 28 martie 2026.

Club Ada Jaen pleacă favorită, la cota 2.12. Egalul e la 3.15, iar AD Cantolao la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 1.82.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru AD Cantolao și 1,7 pentru Club Ada Jaen. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Club Ada Jaen: 52% în model, cota corectă ar fi 1.92. Casele dau 2.12, mai mult. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.32 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități AD Cantolao - Club Ada Jaen

Goluri estimate: 1,09 AD Cantolao și 1,74 Club Ada Jaen, total 2,83. 1X2 în model: 24% · 24% · 52%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%0-110,3%1-29,7%0-28,9%1-06,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: AD Cantolao. AD Cantolao a primit 17 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Club Ada Jaen e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startClub Ada Jaen · 2.12
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat AD Cantolao - Club Ada Jaen?

S-a jucat duminică, 19 iulie, ora 18:45 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat AD Cantolao - Club Ada Jaen?

În Liga 2 (Peru).

Unde s-a jucat AD Cantolao - Club Ada Jaen?

Pe Stadionul Miguel Grau, în Callao, duminică, 19 iulie, ora 18:45 (ora României).

Cine era favorită în AD Cantolao - Club Ada Jaen?

Club Ada Jaen pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în AD Cantolao - Club Ada Jaen?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Liga 2

Toată liga →