Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

LituaniaLituania · 1 Lyga

Zalgiris Vilnius II - Minija

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Lituania1 Lyga · Lituania Final
Zalgiris Vilnius II
VVÎÎV
Final1-0Pauză 1-0
Minija
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Zalgiris Vilnius II 28%Egal 29%Minija 43%

Zalgiris Vilnius II 1-0 Minija: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Zalgiris Vilnius II 1-0 Minija (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Zalgiris Vilnius II, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 1-0 avea 6,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (2-14) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Zalgiris Vilnius IIîn meciMinija
2
Cornere
14
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Zalgiris Vilnius II vs Minija

Zalgiris Vilnius II marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Minija marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,4. La Zalgiris Vilnius II, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Zalgiris Vilnius II 1, egal 0, Minija 2.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Zalgiris Vilnius IIultimele 5Minija
1,80
Puncte / meci
3,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
5
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Zalgiris Vilnius II și ultimele 5 Minija, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Zalgiris Vilnius II3-0-2

V
Hegelmann B - Zalgiris Vilnius II21.07.26 · 1 Lyga
0-2
V
Zalgiris Vilnius II - Hegelmann B02.07.26 · 1 Lyga
3-1
Î
BE1 NFA - Zalgiris Vilnius II26.06.26 · 1 Lyga
2-1
Î
Zalgiris Vilnius II - Jonava21.06.26 · 1 Lyga
1-2
V
Zalgiris Vilnius II - Garliava13.06.26 · 1 Lyga
2-1

Minija5-0-0

V
Minija - Jonava18.07.26 · 1 Lyga
2-1
V
Garliava - Minija26.06.26 · 1 Lyga
0-1
V
Minija - Panevezys23.06.26 · Cupa
2-1
V
Atmosfera - Minija20.06.26 · 1 Lyga
0-1
V
Minija - BFA Vilnius13.06.26 · 1 Lyga
3-0

Întâlniri directe Zalgiris Vilnius II - Minija

Zalgiris Vilnius II 1Egal 0Minija 2
Î
Minija - Zalgiris Vilnius II14.03.2026 · pauză 1-0
4-0
Î
Zalgiris Vilnius II - Minija24.10.2025 · pauză 0-1
0-1
V1-4

V/E/Î din perspectiva Zalgiris Vilnius II. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Zalgiris Vilnius II - Minija

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Zalgiris Vilnius II3.2528% fără marjă
X · Egal3.0529% fără marjă
2 · Minija2.0743% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.22
12 1.28

Goluri

Sub 2.5 2.50
Peste 2.5 1.40

Ambele marchează

GG Da 1.12
GG Nu 5.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.12
Pauză peste 1.5 4.20

Analiza de dinainte de meci

Zalgiris Vilnius II - Minija s-a jucat marți, 28 iulie, în 1 Lyga (Lituania). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Zalgiris Vilnius II are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 9-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Minija n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 9 goluri și a primit 2.

În ultimele 3 întâlniri directe, Zalgiris Vilnius II a câștigat o dată, Minija de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Minija - Zalgiris Vilnius II 4-0, pe 14 martie 2026.

Minija pleacă favorită, la cota 2.07. Egalul e la 3.05, iar Zalgiris Vilnius II la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.40, iar GG la 1.12.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Zalgiris Vilnius II și 1,7 pentru Minija. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, dar la 1.22 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. La 1.40, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.12 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Zalgiris Vilnius II - Minija

Goluri estimate: 1,28 Zalgiris Vilnius II și 1,67 Minija, total 2,95. 1X2 în model: 29% · 24% · 47%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-29,3%0-18,7%0-27,3%2-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere2-14
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startMinija · 2.07
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Zalgiris Vilnius II - Minija?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Zalgiris Vilnius II - Minija?

În 1 Lyga (Lituania).

Unde s-a jucat Zalgiris Vilnius II - Minija?

Pe Stadionul LFF, în Vilnius, marți, 28 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Zalgiris Vilnius II - Minija?

Minija pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Zalgiris Vilnius II - Minija?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din 1 Lyga

Toată liga →