Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Sud

Wimborne Town - Hanworth Villa

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.Southern League - PD Sud · Anglia Am. Final
Wimborne Town
VEÎÎE
Final0-0
Hanworth Villa
VÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Wimborne Town 37%Egal 27%Hanworth Villa 36%

Wimborne Town 0-0 Hanworth Villa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wimborne Town 0-0 Hanworth Villa. Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-0 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wimborne Town vs Hanworth Villa

Wimborne Town marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Hanworth Villa marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Wimborne Town, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Wimborne Townultimele 5Hanworth Villa
1,00
Puncte / meci
2,40
1,0
Goluri marcate / meci
2,2
1,0
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Wimborne Town și ultimele 5 Hanworth Villa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wimborne Town1-2-2

V
Malvern Town - Wimborne Town22.08.26 · Southern League - PD Sud
0-3
E
Wimborne Town - Gloucester City15.08.26 · Southern League - PD Sud
1-1
Î
Wimborne Town - Chichester City11.08.26 · Southern League - PD Sud
0-1
Î
Frome Town - Wimborne Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
2-0
E
Wimborne Town - Maidenhead United25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Hanworth Villa4-0-1

V
Hanworth Villa - Evesham United22.08.26 · Southern League - PD Sud
4-1
Î
Bath City - Hanworth Villa15.08.26 · Southern League - PD Sud
1-0
V
Gosport Borough - Hanworth Villa12.08.26 · Southern League - PD Sud
0-1
V
Hanworth Villa - Taunton Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
2-0
V
Ashford Town Middlesex - Hanworth Villa01.08.26 · Amicale intercluburi
1-4

Ponturi Wimborne Town - Hanworth Villa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wimborne Town2.5037% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Hanworth Villa2.5736% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.38
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Wimborne Town - Hanworth Villa s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Southern League - PD Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Wimborne Town are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Hanworth Villa vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 3.

Casele văd un meci echilibrat: 2.50 pentru gazde, 2.57 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Wimborne Town și 1,5 pentru Hanworth Villa. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 28% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 72% în model, iar 1.38 e aproape de cota corectă (1.39). Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.19, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Wimborne Town - Hanworth Villa

Goluri estimate: 1,12 Wimborne Town și 1,51 Hanworth Villa, total 2,63. 1X2 în model: 28% · 26% · 46%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%0-110,9%1-29,2%0-28,2%1-08,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Favorită la startWimborne Town · 2.50
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wimborne Town - Hanworth Villa?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Wimborne Town - Hanworth Villa?

În Southern League - PD Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Wimborne Town - Hanworth Villa?

Pe The Cuthbury, în Wimborne, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Wimborne Town - Hanworth Villa?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 2.57 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Wimborne Town - Hanworth Villa?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Southern League - PD Sud

Toată liga →