Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

Austria Am.Austria Am. · Regionalliga

Wiener SC - Favoritner AC

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Austria Am.Regionalliga · Austria Am. Final
Wiener SC
ÎVVVÎ
Final2-0Pauză 1-0
Favoritner AC
EÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Wiener SC 90%Egal 8%Favoritner AC 2%

Wiener SC 2-0 Favoritner AC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Wiener SC 2-0 Favoritner AC (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Wiener SC, iar cotele fără marjă 90%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 48%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 2-0 avea 11,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (6-0) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Wiener SCîn meciFavoritner AC
6
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Wiener SC vs Favoritner AC

Wiener SC marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. Favoritner AC marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,4. La Wiener SC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Wiener SC 2, egal 2, Favoritner AC 1.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Wiener SCultimele 5Favoritner AC
1,80
Puncte / meci
2,00
2,6
Goluri marcate / meci
1,8
1,6
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Wiener SC și ultimele 5 Favoritner AC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Wiener SC3-0-2

Î
Wiener SC - Austria Viena26.07.26 · Cupa
0-5
V
SV Gloggnitz - Wiener SC06.06.26 · Regionalliga
1-6
V
Wiener SC - SV Leobendorf29.05.26 · Regionalliga
3-0
V
Wiener SC - Neusiedl22.05.26 · Regionalliga
4-0
Î
Wiener SC - SV Oberwart15.05.26 · Regionalliga
0-2

Favoritner AC3-1-1

E
LAC IC - Favoritner AC24.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
SC Retz - Favoritner AC06.06.26 · Regionalliga
2-1
V
Favoritner AC - SV Gloggnitz29.05.26 · Regionalliga
4-0
V
SV Leobendorf - Favoritner AC22.05.26 · Regionalliga
0-1
V
Favoritner AC - Neusiedl15.05.26 · Regionalliga
3-0

Întâlniri directe Wiener SC - Favoritner AC

Wiener SC 2Egal 2Favoritner AC 1
E
Wiener SC - Favoritner AC06.03.2026 · pauză 1-0
1-1
V
Favoritner AC - Wiener SC15.08.2025 · pauză 0-1
0-1
E
Wiener SC - Favoritner AC16.05.2025 · pauză 0-0
1-1
Î
Favoritner AC - Wiener SC19.10.2024 · pauză 1-1
4-2
V
Favoritner AC - Wiener SC31.05.2024 · pauză 1-3
4-5

V/E/Î din perspectiva Wiener SC. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Wiener SC - Favoritner AC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Wiener SC1.0390% fără marjă
X · Egal11.008% fără marjă
2 · Favoritner AC50.002% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.00
X2 8.75
12 1.00

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.53
Peste 2.5 2.25

Ambele marchează

GG Da 4.40
GG Nu 1.16

Analiza de dinainte de meci

Wiener SC - Favoritner AC s-a jucat vineri, 31 iulie, în Regionalliga (Austria Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Wiener SC are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 13-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Favoritner AC vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 2.

În ultimele 5 întâlniri directe, Wiener SC a câștigat de 2 ori, Favoritner AC o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Wiener SC - Favoritner AC 1-1, pe 6 martie 2026.

Wiener SC pleacă favorită, la cota 1.03. Egalul e la 11.00, iar Favoritner AC la 50.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 90% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.25, iar GG la 4.40.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,9 pentru Wiener SC și 0,9 pentru Favoritner AC. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 61% la victorie, față de 90%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Wiener SC are 61% în model, dar la 1.03 plătește sub cota corectă de 1.64. Peste 1.5 goluri: 76% în model, cota corectă ar fi 1.32. La 1.25, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Wiener SC - Favoritner AC

Goluri estimate: 1,87 Wiener SC și 0,88 Favoritner AC, total 2,75. 1X2 în model: 61% · 22% · 17%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

1-012,0%2-011,2%1-110,5%2-19,8%3-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Wiener SC. Wiener SC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,0 goluri, iar modelul estimează acum 2,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere6-0
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startWiener SC · 1.03
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Wiener SC - Favoritner AC?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Wiener SC - Favoritner AC?

În Regionalliga (Austria Am.).

Unde s-a jucat Wiener SC - Favoritner AC?

Pe Sportclub Platz, în Wien, vineri, 31 iulie, ora 20:30 (ora României).

Cine era favorită în Wiener SC - Favoritner AC?

Wiener SC pleca favorită, la cota 1.03. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Wiener SC - Favoritner AC?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Regionalliga

Toată liga →