Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

RusiaRusia · FNL 2 - Divizia A

Volgar Astrakhan - Dynamo Vladivostok

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

RusiaFNL 2 - Divizia A · Rusia Final
Volgar Astrakhan
EÎEEV
Final1-0Pauză 0-0
Dynamo Vladivostok
ÎEÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Volgar Astrakhan 48%Egal 28%Dynamo Vladivostok 23%

Volgar Astrakhan 1-0 Dynamo Vladivostok: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Volgar Astrakhan 1-0 Dynamo Vladivostok (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Volgar Astrakhan, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 1-0 avea 14,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Volgar Astrakhanîn meciDynamo Vladivostok
6
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Volgar Astrakhan vs Dynamo Vladivostok

Volgar Astrakhan marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Dynamo Vladivostok marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8.

~2,1goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Volgar Astrakhanultimele 5Dynamo Vladivostok
1,20
Puncte / meci
1,00
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Volgar Astrakhan și ultimele 5 Dynamo Vladivostok, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Volgar Astrakhan1-3-1

E
Alania Vladikavkaz - Volgar Astrakhan02.08.26 · FNL 2 - Divizia A
1-1
Î
Volgar Astrakhan - Mashuk-kmv-m Pyatigorsk26.07.26 · FNL 2 - Divizia A
1-2
E
Dinamo Kirov - Volgar Astrakhan19.07.26 · FNL 2 - Divizia A
0-0
E
Volgar Astrakhan - FK Novosibirsk13.06.26 · FNL 2 - Divizia A
1-1
V
Irtysh Omsk - Volgar Astrakhan07.06.26 · FNL 2 - Divizia A
1-2

Dynamo Vladivostok1-2-2

Î
Dynamo Vladivostok - Dinamo Bryansk02.08.26 · FNL 2 - Divizia A
1-2
E
Rodina 2 - Dynamo Vladivostok25.07.26 · FNL 2 - Divizia A
0-0
Î
Dynamo Vladivostok - FK Novosibirsk19.07.26 · FNL 2 - Divizia A
1-2
V
Amkar Perm - Dynamo Vladivostok14.06.26 · FNL 2 - Divizia A
0-1
E
Dynamo Vladivostok - Dinamo Kirov07.06.26 · FNL 2 - Divizia A
0-0

Ponturi Volgar Astrakhan - Dynamo Vladivostok

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Volgar Astrakhan1.8748% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Dynamo Vladivostok3.9023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.67
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.77
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Analiza de dinainte de meci

Volgar Astrakhan - Dynamo Vladivostok s-a jucat sâmbătă, 8 august, în FNL 2 - Divizia A (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Volgar Astrakhan are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-5. Dynamo Vladivostok vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 4.

Volgar Astrakhan pleacă favorită, la cota 1.87. Egalul e la 3.20, iar Dynamo Vladivostok la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.77.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Volgar Astrakhan și 0,9 pentru Dynamo Vladivostok. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.21 plătește sub cota corectă de 1.37. Sub 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Casele dau 1.77, mai mult. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.95 e peste cea corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Volgar Astrakhan - Dynamo Vladivostok

Goluri estimate: 1,23 Volgar Astrakhan și 0,91 Dynamo Vladivostok, total 2,14. 1X2 în model: 44% · 29% · 27%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

1-014,5%1-113,2%0-011,8%0-110,7%2-08,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,7 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Volgar Astrakhan e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere6-5
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startVolgar Astrakhan · 1.87
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Volgar Astrakhan - Dynamo Vladivostok?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Volgar Astrakhan - Dynamo Vladivostok?

În FNL 2 - Divizia A (Rusia).

Unde s-a jucat Volgar Astrakhan - Dynamo Vladivostok?

Pe Tsentralny stadion Astrakhangazprom, în Astrakhan', sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Volgar Astrakhan - Dynamo Vladivostok?

Volgar Astrakhan pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Volgar Astrakhan - Dynamo Vladivostok?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din FNL 2 - Divizia A

Toată liga →