Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

EstoniaEstonia · Esiliiga A

Viimsi - Nomme United U21

Statistici și rezultat final · luni, 24 august

EstoniaEsiliiga A · Estonia Final
Viimsi
ÎVVVÎ
Final4-1Pauză 0-0
Nomme United U21
EVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Viimsi 60%Egal 20%Nomme United U21 20%

Viimsi 4-1 Nomme United U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Viimsi 4-1 Nomme United U21 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Viimsi, iar cotele fără marjă 60%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 4-1 avea 3,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (10-3) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Viimsiîn meciNomme United U21
10
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Viimsi vs Nomme United U21

Viimsi marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,2. Nomme United U21 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Viimsi, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Viimsiultimele 5Nomme United U21
1,80
Puncte / meci
1,40
2,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Viimsi și ultimele 5 Nomme United U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Viimsi3-0-2

Î
Flora Tallinn U21 - Viimsi21.08.26 · Esiliiga A
2-1
V
Viimsi - Tallinna Levadia II15.08.26 · Esiliiga A
5-0
V
Helios Tartu - Viimsi12.08.26 · Cupa
1-4
V
Maardu Starbunker - Viimsi08.08.26 · Esiliiga A
1-2
Î
Viimsi - Tallinna Kalev03.08.26 · Esiliiga A
1-2

Nomme United U212-1-2

E
FC Tallinn - Nomme United U2120.08.26 · Esiliiga A
1-1
V
Nomme United U21 - Nomme Kalju U2117.08.26 · Esiliiga A
2-0
Î
Nomme United U21 - Tallinna Levadia II08.08.26 · Esiliiga A
1-2
V
Nomme United U21 - Tartu JK Welco01.08.26 · Esiliiga A
2-1
Î
Nomme United U21 - Viimsi27.07.26 · Esiliiga A
0-3

Întâlniri directe Viimsi - Nomme United U21

Viimsi 1Egal 0Nomme United U21 1
V
Nomme United U21 - Viimsi27.07.2026 · pauză 0-0
0-3
Î
Viimsi - Nomme United U2112.04.2026 · pauză 1-1
1-3

V/E/Î din perspectiva Viimsi. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Viimsi - Nomme United U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Viimsi1.5260% fără marjă
X · Egal4.6520% fără marjă
2 · Nomme United U214.5020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.09
X2 2.72
12 1.12

Goluri

Peste 1.5 1.05
Sub 2.5 3.15
Peste 2.5 1.27

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.90
Pauză peste 1.5 1.80

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.87

Analiza de dinainte de meci

Viimsi - Nomme United U21 s-a jucat luni, 24 august, în Esiliiga A (Estonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Viimsi vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Nomme United U21 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Viimsi a câștigat o dată, Nomme United U21 o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Nomme United U21 - Viimsi 0-3, pe 27 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Viimsi, la 1.52, cu egalul la 4.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.27, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Viimsi și 1,3 pentru Nomme United U21. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Viimsi, modelul calculează 58%. Cota de 1.52 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 67% în model, dar la 1.27 plătește sub cota corectă de 1.49. Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.48, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Viimsi - Nomme United U21

Goluri estimate: 2,18 Viimsi și 1,26 Nomme United U21, total 3,44. 1X2 în model: 58% · 20% · 22%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,6%1-18,8%2-07,6%1-07,0%3-17,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză0-0
Cornere10-3
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startViimsi · 1.52
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Viimsi - Nomme United U21?

S-a jucat luni, 24 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Viimsi - Nomme United U21?

În Esiliiga A (Estonia).

Cine era favorită în Viimsi - Nomme United U21?

Viimsi pleca favorită, la cota 1.52. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Viimsi - Nomme United U21?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Esiliiga A

Toată liga →