Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Costa RicaCosta Rica · Liga de Ascenso

Uruguay Coronado - Cariari Pococi

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Costa RicaLiga de Ascenso · Costa Rica Final
Uruguay Coronado
EEÎÎV
Final0-1Pauză 0-1
Cariari Pococi
EÎÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Uruguay Coronado 40%Egal 28%Cariari Pococi 32%

Uruguay Coronado 0-1 Cariari Pococi: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Uruguay Coronado 0-1 Cariari Pococi (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Cariari Pococi, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 0-1 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (7-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Uruguay Coronadoîn meciCariari Pococi
7
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Uruguay Coronado vs Cariari Pococi

Uruguay Coronado marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. Cariari Pococi marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Ultimele 8 întâlniri directe: Uruguay Coronado 3, egal 2, Cariari Pococi 3.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Uruguay Coronadoultimele 5Cariari Pococi
1,00
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
2,0
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Uruguay Coronado și ultimele 5 Cariari Pococi, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Uruguay Coronado1-2-2

E
Uruguay Coronado - AD Carmelita02.08.26 · Liga de Ascenso
2-2
E
Quepos Cambute - Uruguay Coronado26.04.26 · Liga de Ascenso
0-0
Î
Uruguay Coronado - Quepos Cambute19.04.26 · Liga de Ascenso
2-5
Î
Pitbulls Santa Barbara - Uruguay Coronado07.04.26 · Liga de Ascenso
3-1
V
Uruguay Coronado - Cariari Pococi29.03.26 · Liga de Ascenso
1-0

Cariari Pococi0-3-2

E
Aserri - Cariari Pococi12.04.26 · Liga de Ascenso
2-2
Î
Cariari Pococi - Consultants Desamparados05.04.26 · Liga de Ascenso
0-1
Î
Uruguay Coronado - Cariari Pococi29.03.26 · Liga de Ascenso
1-0
E
Cariari Pococi - Pitbulls Santa Barbara26.03.26 · Liga de Ascenso
2-2
E
Cariari Pococi - Aserri19.03.26 · Liga de Ascenso
2-2

Întâlniri directe Uruguay Coronado - Cariari Pococi

Uruguay Coronado 3Egal 2Cariari Pococi 3

V/E/Î din perspectiva Uruguay Coronado. 3 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Uruguay Coronado - Cariari Pococi

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Uruguay Coronado2.2740% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Cariari Pococi2.9032% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.52
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.64

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.42

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.73

Analiza de dinainte de meci

Uruguay Coronado - Cariari Pococi s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Liga de Ascenso (Costa Rica). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Uruguay Coronado vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 10. Cariari Pococi n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-8.

În ultimele 8 întâlniri directe, Uruguay Coronado a câștigat de 3 ori, Cariari Pococi de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Uruguay Coronado - Cariari Pococi 1-0, pe 29 martie 2026.

La case, diferența e mică: Uruguay Coronado are cota 2.27, Cariari Pococi 2.90. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.64, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Uruguay Coronado și 1,5 pentru Cariari Pococi. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Uruguay Coronado are 38%, Cariari Pococi 38%. Peste 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. La 1.64, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.54 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Uruguay Coronado - Cariari Pococi

Goluri estimate: 1,48 Uruguay Coronado și 1,48 Cariari Pococi, total 2,96. 1X2 în model: 38% · 24% · 38%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%2-18,4%1-28,4%0-17,7%1-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Uruguay Coronado. Uruguay Coronado a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Cariari Pococi. Cariari Pococi a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere7-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startUruguay Coronado · 2.27
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Uruguay Coronado - Cariari Pococi?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 23:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Uruguay Coronado - Cariari Pococi?

În Liga de Ascenso (Costa Rica).

Cine era favorită în Uruguay Coronado - Cariari Pococi?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.90 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Uruguay Coronado - Cariari Pococi?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Liga de Ascenso

Toată liga →