Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

GeorgiaGeorgia · Erovnuli Liga 2

Telavi - Gareji

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

GeorgiaErovnuli Liga 2 · Georgia Final
Telavi
ÎVVVV
Final0-0Pauză 0-0
Gareji
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Telavi 45%Egal 30%Gareji 26%

Telavi 0-0 Gareji: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Telavi 0-0 Gareji (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 63%), iar GG n-a ieșit (NG avea 57%). Scorul exact 0-0 avea 11,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (4-0) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Telaviîn meciGareji
4
Cornere
0
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Telavi vs Gareji

Telavi marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,2. Gareji marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Telavi, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: Telavi 1, egal 5, Gareji 1.

~2,2goluri estimate
37%peste 2,5 goluri
43%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Telaviultimele 5Gareji
2,40
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,2
Goluri primite / meci
1,4
4
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
60%
0%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Telavi și ultimele 5 Gareji, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Telavi4-0-1

Î
Dinamo Batumi - Telavi02.08.26 · Cupa
1-0
V
Iberia 1999 2 - Telavi26.07.26 · Cupa
0-1
V
Telavi - Aragvi Dusheti22.06.26 · Erovnuli Liga 2
1-0
V
Telavi - Odishi17.06.26 · Erovnuli Liga 2
1-0
V
SFC Shturmi - Telavi13.06.26 · Erovnuli Liga 2
0-2

Gareji2-1-2

Î
Gareji - FC Gagra02.08.26 · Cupa
1-4
V
FC Basa - Gareji25.07.26 · Cupa
0-2
Î
Gareji - Odishi22.06.26 · Erovnuli Liga 2
1-2
E
Gareji - SFC Shturmi17.06.26 · Erovnuli Liga 2
0-0
V
FC Gori - Gareji13.06.26 · Erovnuli Liga 2
1-3

Întâlniri directe Telavi - Gareji

Telavi 1Egal 5Gareji 1
Î
Gareji - Telavi06.05.2026 · pauză 0-0
2-0
E
Telavi - Gareji07.03.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Gareji - Telavi21.11.2025 · pauză 2-2
3-3
E
Telavi - Gareji13.09.2025 · pauză 0-0
0-0
E
Gareji - Telavi16.05.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Telavi - Gareji06.04.2025 · pauză 0-0
1-0
E
Telavi - Gareji29.06.2024 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Telavi. 1 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Telavi - Gareji

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Telavi2.0245% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Gareji3.5526% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.65
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.58
Peste 2.5 2.20

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.74

Analiza de dinainte de meci

Telavi - Gareji s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Erovnuli Liga 2 (Georgia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Telavi are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 5-1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Gareji vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7.

În ultimele 7 întâlniri directe, Telavi a câștigat o dată, Gareji o dată, iar cinci meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,6 goluri în medie. Ultima: Gareji - Telavi 2-0, pe 6 mai 2026.

Telavi pleacă favorită, la cota 2.02. Egalul e la 3.05, iar Gareji la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.20, iar GG la 1.97.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Telavi și 0,9 pentru Gareji. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.22, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 63%. Cota de 1.58 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Telavi - Gareji

Goluri estimate: 1,29 Telavi și 0,89 Gareji, total 2,18. 1X2 în model: 46% · 28% · 26%. Peste 2,5: 37% (cotă corectă 2.70). GG: 43% (cotă corectă 2.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
25%1
27%2
19%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 63% · peste 2,5: 37% (verde).

Scoruri probabile

1-014,6%1-113,0%0-011,3%0-110,1%2-09,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere4-0
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startTelavi · 2.02
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Telavi - Gareji?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Telavi - Gareji?

În Erovnuli Liga 2 (Georgia).

Cine era favorită în Telavi - Gareji?

Telavi pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Telavi - Gareji?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Erovnuli Liga 2

Toată liga →