Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

UngariaUngaria · NB II

Szentlorinc - Karcagi SE

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

UngariaNB II · Ungaria Final
Szentlorinc
ÎEVVV
Final0-0Pauză 0-0
Karcagi SE
ÎÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Szentlorinc 44%Egal 28%Karcagi SE 28%

Szentlorinc 0-0 Karcagi SE: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Szentlorinc 0-0 Karcagi SE (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG n-a ieșit (NG avea 53%). Scorul exact 0-0 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Szentlorincîn meciKarcagi SE
4
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Szentlorinc vs Karcagi SE

Szentlorinc marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Karcagi SE marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Szentlorincultimele 5Karcagi SE
2,00
Puncte / meci
0,20
1,6
Goluri marcate / meci
0,4
1,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Szentlorinc și ultimele 5 Karcagi SE, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Szentlorinc3-1-1

Î
Szentlorinc - Kozarmisleny08.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Paksi - Szentlorinc24.06.26 · Amicale intercluburi
3-3
V
Tiszakecskei - Szentlorinc17.05.26 · NB II
1-2
V
Szentlorinc - Fehervar10.05.26 · NB II
2-1
V
Karcagi SE - Szentlorinc03.05.26 · NB II
0-1

Karcagi SE0-1-4

Î
Kozarmisleny - Karcagi SE17.05.26 · NB II
2-1
Î
Karcagi SE - Tiszakecskei10.05.26 · NB II
0-1
Î
Karcagi SE - Szentlorinc03.05.26 · NB II
0-1
E
Bekescsaba Elore - Karcagi SE26.04.26 · NB II
0-0
Î
Karcagi SE - Kecskemeti TE19.04.26 · NB II
1-2

Întâlniri directe Szentlorinc - Karcagi SE

Szentlorinc 1Egal 1Karcagi SE 0
V
Karcagi SE - Szentlorinc03.05.2026 · pauză 0-0
0-1
E
Szentlorinc - Karcagi SE09.11.2025 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Szentlorinc. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Szentlorinc - Karcagi SE

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Szentlorinc2.0744% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Karcagi SE3.3028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.51
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.70
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.34
Pauză peste 1.5 2.80

Analiza de dinainte de meci

Szentlorinc - Karcagi SE s-a jucat duminică, 26 iulie, în NB II (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Szentlorinc vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7. Karcagi SE n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Szentlorinc a câștigat o dată, Karcagi SE niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Karcagi SE - Szentlorinc 0-1, pe 3 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Szentlorinc, la 2.07, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Szentlorinc și 1,0 pentru Karcagi SE. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 74%. Cota de 1.33 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 57% în model, iar 1.70 e aproape de cota corectă (1.75). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Szentlorinc - Karcagi SE

Goluri estimate: 1,41 Szentlorinc și 0,99 Karcagi SE, total 2,40. 1X2 în model: 47% · 27% · 26%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-012,8%1-112,7%0-09,1%0-19,0%2-09,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Karcagi SE. Karcagi SE a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startSzentlorinc · 2.07
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Szentlorinc - Karcagi SE?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Szentlorinc - Karcagi SE?

În NB II (Ungaria).

Unde s-a jucat Szentlorinc - Karcagi SE?

Pe Szentlorinci sportpalya, duminică, 26 iulie, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Szentlorinc - Karcagi SE?

Szentlorinc pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Szentlorinc - Karcagi SE?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din NB II

Toată liga →