Sâmbătă17 octombrie
Live 22 Pune pont

CambodgiaCambodgia · Premier League

Svay Rieng – Boeung Ket Angkor

Svay Rieng
EÎÎEÎ
14:00 Duminică, 18 octombrie
Boeung Ket Angkor
ÎEEEV
11.40 X4.60 25.55
1X1.09 X22.42 121.13

Ultimele 5 / 5: Svay Rieng marchează 0.2 și primește 3.0. Boeung Ket Angkor 2.0 / 2.0.

1X2, fără marjă

Gazdă 64% · Egal 20% · Oaspete 16%

Goluri / meci

0.2 + 2.0

Peste 2.5

— · forma 40% / 60%

GG

—

Analiză Svay Rieng – Boeung Ket Angkor

Svay Rieng o primește pe Boeung Ket Angkor duminică, 18 octombrie, ora 14:00 (ora României), în Premier League (Cambodgia). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

Svay Rieng are un bilanț de 0-2-3 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 0,40 puncte pe meci, cu 1 gol marcate și 15 goluri primite (0,2 marcate și 3,0 primite în medie). În 40% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Boeung Ket Angkor are un bilanț de 1-3-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,20 puncte pe meci, cu 10 goluri marcate și 10 goluri primite (2,0 marcate și 2,0 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 100% au înscris ambele echipe. Pe formă, Boeung Ket Angkor stă mai bine, cu o diferență de 0,80 puncte pe meci.

În ultimele 8 întâlniri directe din baza noastră, Svay Rieng a câștigat 2, Boeung Ket Angkor a câștigat 2, iar 4 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 2,3 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 5 din 8 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 3 din 8. Ultima întâlnire, pe 20.05.2026, s-a terminat Svay Rieng 1–1 Boeung Ket Angkor.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 1.40 / 4.60 / 5.55. După ce scoatem marja (aproximativ 11,2% pe piața asta), rămân 64% pentru Svay Rieng, 20% pentru egal și 16% pentru Boeung Ket Angkor. Favorită e Svay Rieng.

Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 1,10 goluri estimate pentru Svay Rieng și 2,50 pentru Boeung Ket Angkor, adică 3,60 în total. Cu aceste valori, Svay Rieng câștigă în 15% din cazuri, egalul iese în 17%, iar Boeung Ket Angkor câștigă în 68%. Peste 2.5 goluri are 69%, GG are 61%, iar cel mai probabil scor exact este 1–2, cu 9,4%. Față de case, modelul îi dă gazdei cu 49 puncte procentuale mai puțin, pentru că forma recentă trage în altă direcție decât cotele.

Statistici-cheie
IndicatorSvay RiengBoeung Ket Angkor
Meciuri analizate55
V-E-Î0-2-31-3-1
Puncte / meci0,401,20
Goluri marcate (medie)1 (0,2)10 (2,0)
Goluri primite (medie)15 (3,0)10 (2,0)
% Peste 2.540%60%
% GG20%100%
Victorii H2H (8 meciuri)22
Goluri estimate (model)1,102,50
Șanse de victorie (model)15%68%

Goluri estimate

1,10 – 2,50 · total 3,60

1X2 model

15% · 17% · 68%

Peste 2.5 model

69% · cotă corectă 1.45

GG model

61% · cotă corectă 1.64

Distribuția golurilor
3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Sub 2.5: 31% · Peste 2.5: 69% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
Svay Rieng ↓ / Boeung Ket . →012345
0 2,7 6,8 8,5 7,1 4,4 2,2
1 3,0 7,5 9,4 7,8 4,9 2,4
2 1,7 4,1 5,2 4,3 2,7 1,3
3 0,6 1,5 1,9 1,6 1,0 0,5
4 0,2 0,4 0,5 0,4 0,3 0,1
5 0,0 0,1 0,1 0,1 0,1 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Svay Rieng, coloane = goluri Boeung Ket Angkor.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: Svay Rieng. Svay Rieng primește 3,0 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Atac anemic: Svay Rieng. Svay Rieng a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri, deci un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Boeung Ket Angkor. Boeung Ket Angkor primește 2,0 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Favorit fără formă. Svay Rieng e favorită la case, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,2% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Istoricul spune altceva. Întâlnirile directe au avut în medie 2,3 goluri, față de 3,60 cât estimează modelul acum.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Victorie Boeung Ket Angkor are 68% în model (cotă corectă 1.47), iar cota 5.55 e peste ea, deci are valoare. Peste 2.5 goluri are 69% în model (cotă corectă 1.45). Ambele marchează (GG) are 61% în model (cotă corectă 1.64). Scorul cel mai probabil: 1–2 (9,4%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
0.2
Goluri / meci
2.0
3.0
Primite / meci
2.0
0%
Victorii
20%
40%
Peste 2.5
60%
20%
GG
100%

Întrebări frecvente

La ce oră începe Svay Rieng – Boeung Ket Angkor?

Meciul începe duminică, 18 octombrie, ora 14:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă Svay Rieng – Boeung Ket Angkor?

Meciul face parte din Premier League (Cambodgia). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre Svay Rieng – Boeung Ket Angkor?

Cotele 1X2 sunt 1.40 / 4.60 / 5.55. Fără marjă, asta înseamnă 64% pentru Svay Rieng, 20% egal și 16% pentru Boeung Ket Angkor, cu Svay Rieng favorită la cota 1.40.

Câte goluri se așteaptă în Svay Rieng – Boeung Ket Angkor?

Modelul nostru estimează 3,60 goluri (1,10 pentru Svay Rieng, 2,50 pentru Boeung Ket Angkor). Peste 2.5 goluri are 69%, GG are 61%, iar cel mai probabil scor este 1–2.

Alte meciuri din Premier League