Kirivong Soksen Chey – Visakha FC
Ultimele 5 / 5: Kirivong Soksen Chey marchează 0.4 și primește 2.8. Visakha FC 2.8 / 1.4.
1X2, fără marjă
Gazdă 6% · Egal 11% · Oaspete 84%
Goluri / meci
0.4 + 2.8
Peste 2.5
1.29 · forma 80% / 80%
GG
Da 2.30 · Nu 1.55
Analiză Kirivong Soksen Chey – Visakha FC
Kirivong Soksen Chey o primește pe Visakha FC sâmbătă, 17 octombrie, ora 11:45 (ora României), în Premier League (Cambodgia). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.
Kirivong Soksen Chey are un bilanț de 1-0-4 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 0,60 puncte pe meci, cu 2 goluri marcate și 14 goluri primite (0,4 marcate și 2,8 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Visakha FC are un bilanț de 3-1-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 2,00 puncte pe meci, cu 14 goluri marcate și 7 goluri primite (2,8 marcate și 1,4 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 80% au înscris ambele echipe. Pe formă, Visakha FC stă mai bine, cu o diferență de 1,40 puncte pe meci.
În ultimele 6 întâlniri directe din baza noastră, Kirivong Soksen Chey a câștigat 0, Visakha FC a câștigat 5, iar 1 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 3,3 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 3 din 6 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 5 din 6. Ultima întâlnire, pe 16.05.2026, s-a terminat Visakha FC 3–0 Kirivong Soksen Chey.
La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 16.00 / 8.30 / 1.07. După ce scoatem marja (aproximativ 11,8% pe piața asta), rămân 6% pentru Kirivong Soksen Chey, 11% pentru egal și 84% pentru Visakha FC. Favorită e Visakha FC. Peste 2.5 goluri e cotat la 1.29 și sub 2.5 la 3.00, adică 70% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 2.30 și Nu la 1.55.
Modelul nostru face media între golurile sugerate de formă (0,90 – 2,80) și cele deduse din cote (0,65 – 2,96) și ajunge la 0,78 goluri estimate pentru Kirivong Soksen Chey și 2,88 pentru Visakha FC, adică 3,66 în total. Cu aceste valori, Kirivong Soksen Chey câștigă în 7% din cazuri, egalul iese în 13%, iar Visakha FC câștigă în 80%. Peste 2.5 goluri are 71%, GG are 51%, iar cel mai probabil scor exact este 0–2, cu 10,7%.
| Indicator | Kirivong Soksen Chey | Visakha FC |
|---|---|---|
| Meciuri analizate | 5 | 5 |
| V-E-Î | 1-0-4 | 3-1-1 |
| Puncte / meci | 0,60 | 2,00 |
| Goluri marcate (medie) | 2 (0,4) | 14 (2,8) |
| Goluri primite (medie) | 14 (2,8) | 7 (1,4) |
| % Peste 2.5 | 80% | 80% |
| % GG | 20% | 80% |
| Victorii H2H (6 meciuri) | 0 | 5 |
| Goluri estimate (model) | 0,78 | 2,88 |
| Șanse de victorie (model) | 7% | 80% |
Goluri estimate
0,78 – 2,88 · total 3,66
1X2 model
7% · 13% · 80%
Peste 2.5 model
71% · cotă corectă 1.41
GG model
51% · cotă corectă 1.96
Sub 2.5: 29% · Peste 2.5: 71% · total goluri în 90 de minute
| Kirivong So. ↓ / Visakha FC → | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2,6 | 7,4 | 10,7 | 10,2 | 7,4 | 4,2 |
| 1 | 2,0 | 5,8 | 8,3 | 8,0 | 5,8 | 3,3 |
| 2 | 0,8 | 2,3 | 3,2 | 3,1 | 2,2 | 1,3 |
| 3 | 0,2 | 0,6 | 0,8 | 0,8 | 0,6 | 0,3 |
| 4 | 0,0 | 0,1 | 0,2 | 0,2 | 0,1 | 0,1 |
| 5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Kirivong Soksen Chey, coloane = goluri Visakha FC.
Factori de risc
- Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
- Apărare vulnerabilă: Kirivong Soksen Chey. Kirivong Soksen Chey primește 2,8 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
- Atac anemic: Kirivong Soksen Chey. Kirivong Soksen Chey a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri, deci un pariu pe golurile ei e riscant.
- Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,8% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
- Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.
Verdict
Victorie Visakha FC are 80% în model (cotă corectă 1.25), dar cota 1.07 e sub ea, deci plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri are 71% în model (cotă corectă 1.41), dar cota 1.29 e sub ea, deci plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0–2 (10,7%).
gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Peste / sub 2.5
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 16.05.26 | Visakha FC – Kirivong Soksen Chey | 2–0 | 3–0 |
| 21.03.26 | Kirivong Soksen Chey – Visakha FC | — | 1–3 |
| 11.01.26 | Visakha FC – Kirivong Soksen Chey | — | 2–1 |
| 20.09.25 | Kirivong Soksen Chey – Visakha FC | — | 0–0 |
| 02.02.25 | Kirivong Soksen Chey – Visakha FC | — | 1–2 |
| 23.10.24 | Visakha FC – Kirivong Soksen Chey | — | 7–0 |
Întrebări frecvente
La ce oră începe Kirivong Soksen Chey – Visakha FC?
Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 11:45, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.
În ce competiție se joacă Kirivong Soksen Chey – Visakha FC?
Meciul face parte din Premier League (Cambodgia). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.
Ce spun cotele despre Kirivong Soksen Chey – Visakha FC?
Cotele 1X2 sunt 16.00 / 8.30 / 1.07. Fără marjă, asta înseamnă 6% pentru Kirivong Soksen Chey, 11% egal și 84% pentru Visakha FC, cu Visakha FC favorită la cota 1.07.
Câte goluri se așteaptă în Kirivong Soksen Chey – Visakha FC?
Modelul nostru estimează 3,66 goluri (0,78 pentru Kirivong Soksen Chey, 2,88 pentru Visakha FC). Peste 2.5 goluri are 71%, GG are 51%, iar cel mai probabil scor este 0–2.