Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

OlandaOlanda · Tweede Divisie

SV Spakenburg - VV Katwijk

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

OlandaTweede Divisie · Olanda Final
SV Spakenburg
ÎVEVV
Final1-0Pauză 1-0
VV Katwijk
ÎVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
SV Spakenburg 47%Egal 24%VV Katwijk 29%

SV Spakenburg 1-0 VV Katwijk: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SV Spakenburg 1-0 VV Katwijk (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui SV Spakenburg, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 32%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 1-0 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SV Spakenburg vs VV Katwijk

SV Spakenburg marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. VV Katwijk marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,4. La VV Katwijk, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: SV Spakenburg 1, egal 4, VV Katwijk 1.

~3,5goluri estimate
68%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
SV Spakenburgultimele 5VV Katwijk
2,00
Puncte / meci
1,80
2,0
Goluri marcate / meci
2,6
1,2
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri SV Spakenburg și ultimele 5 VV Katwijk, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SV Spakenburg3-1-1

Î
Koninklijke HFC - SV Spakenburg23.05.26 · Tweede Divisie
3-2
V
SV Spakenburg - VV Katwijk16.05.26 · Tweede Divisie
2-1
E
De Treffers - SV Spakenburg09.05.26 · Tweede Divisie
0-0
V
SV Spakenburg - Rijnsburgse Boys25.04.26 · Tweede Divisie
3-2
V
Barendrecht - SV Spakenburg18.04.26 · Tweede Divisie
0-3

VV Katwijk3-0-2

Î
FC Lisse - VV Katwijk04.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
VV Katwijk - Jong Sparta Rotterdam23.05.26 · Tweede Divisie
4-1
Î
SV Spakenburg - VV Katwijk16.05.26 · Tweede Divisie
2-1
V
VV Katwijk - Koninklijke HFC09.05.26 · Tweede Divisie
4-0
V
VV Katwijk - ACV Assen25.04.26 · Tweede Divisie
3-2

Întâlniri directe SV Spakenburg - VV Katwijk

SV Spakenburg 1Egal 4VV Katwijk 1
V
SV Spakenburg - VV Katwijk16.05.2026 · pauză 1-0
2-1
E
VV Katwijk - SV Spakenburg06.12.2025 · pauză 1-2
2-2
Î
VV Katwijk - SV Spakenburg08.02.2025 · pauză 2-0
2-1
E
SV Spakenburg - VV Katwijk31.10.2024 · pauză 1-0
2-2
E
SV Spakenburg - VV Katwijk14.09.2024 · pauză 0-0
0-0
E
SV Spakenburg - VV Katwijk17.02.2024 · pauză 0-2
2-2

V/E/Î din perspectiva SV Spakenburg. 5 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi SV Spakenburg - VV Katwijk

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SV Spakenburg1.9547% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · VV Katwijk3.2029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.63
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.65
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.38
GG Nu 2.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.69
Pauză peste 1.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

SV Spakenburg - VV Katwijk s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Tweede Divisie (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

SV Spakenburg vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, VV Katwijk are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 13-7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, SV Spakenburg a câștigat o dată, VV Katwijk o dată, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: SV Spakenburg - VV Katwijk 2-1, pe 16 mai 2026.

Casele o dau favorită pe SV Spakenburg, la 1.95, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.38.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru SV Spakenburg și 1,7 pentru VV Katwijk. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: SV Spakenburg are 42%, VV Katwijk 36%. Peste 2.5 goluri are 68% în model, dar la 1.39 plătește sub cota corectă de 1.47. Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.38, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități SV Spakenburg - VV Katwijk

Goluri estimate: 1,81 SV Spakenburg și 1,68 VV Katwijk, total 3,49. 1X2 în model: 42% · 22% · 36%. Peste 2,5: 68% (cotă corectă 1.47). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
18%2
22%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 32% · peste 2,5: 68% (verde).

Scoruri probabile

1-19,3%2-18,4%1-27,8%2-27,1%1-05,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Favorită la startSV Spakenburg · 1.95
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SV Spakenburg - VV Katwijk?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat SV Spakenburg - VV Katwijk?

În Tweede Divisie (Olanda).

Cine era favorită în SV Spakenburg - VV Katwijk?

SV Spakenburg pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în SV Spakenburg - VV Katwijk?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Tweede Divisie

Toată liga →