Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SuediaSuedia · Division 2

Sunnersta AIF - Angby IF

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

SuediaDivision 2 · Suedia Final
Sunnersta AIF
VVVVV
Final2-4Pauză 1-1
Angby IF
EVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Sunnersta AIF 59%Egal 22%Angby IF 19%

Sunnersta AIF 2-4 Angby IF: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sunnersta AIF 2-4 Angby IF (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru victoria lui Angby IF, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 2-4 avea 0,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (5-2) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Sunnersta AIFîn meciAngby IF
5
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sunnersta AIF vs Angby IF

Sunnersta AIF marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,4. Angby IF marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. La Angby IF, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Sunnersta AIFultimele 5Angby IF
3,00
Puncte / meci
2,20
2,6
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
0,6
5
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Sunnersta AIF și ultimele 5 Angby IF, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sunnersta AIF5-0-0

V
Sunnersta AIF - Taby16.08.26 · Division 2
1-0
V
Falu FK - Sunnersta AIF08.08.26 · Division 2
1-3
V
Sunnersta AIF - Viggbyholms IK FF02.08.26 · Division 2
2-0
V
Helges IF - Sunnersta AIF25.06.26 · Division 2
0-3
V
Korsnas IF FK - Sunnersta AIF21.06.26 · Division 2
1-4

Angby IF3-2-0

E
Angby IF - Kungsangens IF15.08.26 · Division 2
1-1
V
Angby IF - FC Gute08.08.26 · Division 2
1-0
V
IFK Lidingo - Angby IF01.08.26 · Division 2
2-3
E
Angby IF - Enskede IK24.06.26 · Division 2
0-0
V
Viggbyholms IK FF - Angby IF18.06.26 · Division 2
0-2

Întâlniri directe Sunnersta AIF - Angby IF

Sunnersta AIF 0Egal 1Angby IF 0
E
Angby IF - Sunnersta AIF05.04.2026 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Sunnersta AIF. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sunnersta AIF - Angby IF

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sunnersta AIF1.5359% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Angby IF4.7519% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.12
X2 2.25
12 1.14

Goluri

Sub 2.5 2.90
Peste 2.5 1.32

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.60

Analiza de dinainte de meci

Sunnersta AIF - Angby IF s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Division 2 (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sunnersta AIF n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 13 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, Angby IF n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 7-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Angby IF - Sunnersta AIF 1-1, pe 5 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Sunnersta AIF, la 1.53, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.32, iar GG la 1.44.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Sunnersta AIF și 1,1 pentru Angby IF. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Sunnersta AIF are 57% în model, dar la 1.53 plătește sub cota corectă de 1.75. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.32, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Sunnersta AIF - Angby IF

Goluri estimate: 1,94 Sunnersta AIF și 1,08 Angby IF, total 3,02. 1X2 în model: 57% · 22% · 21%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%2-19,9%1-09,5%2-09,2%3-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză1-1
Cornere5-2
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startSunnersta AIF · 1.53
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sunnersta AIF - Angby IF?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Sunnersta AIF - Angby IF?

În Division 2 (Suedia).

Cine era favorită în Sunnersta AIF - Angby IF?

Sunnersta AIF pleca favorită, la cota 1.53. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Sunnersta AIF - Angby IF?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Division 2

Toată liga →