Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

CehiaCehia · Liga 3 - MSFL

Slovacko B - Zlin B

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

CehiaLiga 3 - MSFL · Cehia Final
Slovacko B
EVÎVV
Final1-1Pauză 0-1
Zlin B
EÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Slovacko B 42%Egal 25%Zlin B 33%

Slovacko B 1-1 Zlin B: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Slovacko B 1-1 Zlin B (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 1-1 avea 11,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (7-1) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Slovacko Bîn meciZlin B
7
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Slovacko B vs Zlin B

Slovacko B marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. Zlin B marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Slovacko B, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Slovacko B 3, egal 2, Zlin B 3.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Slovacko Bultimele 5Zlin B
2,00
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Slovacko B și ultimele 5 Zlin B, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Slovacko B3-1-1

E
SK Artis Brno B - Slovacko B23.08.26 · Liga 3 - MSFL
0-0
V
Slovacko B - Blansko16.08.26 · Liga 3 - MSFL
4-2
Î
Sigma Olomouc B - Slovacko B09.08.26 · Liga 3 - MSFL
2-1
V
Hodonin - Slovacko B01.08.26 · Liga 3 - MSFL
1-3
V
Slovacko B - Zlin B25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Zlin B2-1-2

E
Zlin B - Hodonin23.08.26 · Liga 3 - MSFL
1-1
Î
SFK Vrchovina - Zlin B15.08.26 · Liga 3 - MSFL
1-0
V
Zlin B - Polanka09.08.26 · Liga 3 - MSFL
2-1
V
MFK Havirov - Zlin B02.08.26 · Liga 3 - MSFL
0-1
Î
Slovacko B - Zlin B25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Întâlniri directe Slovacko B - Zlin B

Slovacko B 3Egal 2Zlin B 3
V
Slovacko B - Zlin B25.07.2026 · pauză 1-0
2-1
V
Zlin B - Slovacko B05.04.2026 · pauză 0-2
0-4
E
Slovacko B - Zlin B31.08.2025 · pauză 2-0
2-2
V
Slovacko B - Zlin B27.04.2025 · pauză 0-0
1-0
E
Zlin B - Slovacko B02.03.2025 · pauză 0-1
1-1
Î
Zlin B - Slovacko B21.09.2024 · pauză 1-0
2-0
Î
Slovacko B - Zlin B26.05.2024 · pauză 1-2
1-3
Î
Zlin B - Slovacko B03.03.2024 · pauză 2-2
3-2

V/E/Î din perspectiva Slovacko B. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Slovacko B - Zlin B

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Slovacko B2.1742% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Zlin B2.7233% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.92
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.27

Analiza de dinainte de meci

Slovacko B - Zlin B s-a jucat duminică, 30 august, în Liga 3 - MSFL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Slovacko B vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Zlin B are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Slovacko B a câștigat de 3 ori, Zlin B de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,1 goluri în medie. Ultima: Slovacko B - Zlin B 2-1, pe 25 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Slovacko B, la 2.17, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.56.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Slovacko B și 1,3 pentru Zlin B. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 69%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 78% în model, dar la 1.14 plătește sub cota corectă de 1.28. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Slovacko B - Zlin B

Goluri estimate: 1,58 Slovacko B și 1,28 Zlin B, total 2,86. 1X2 în model: 44% · 25% · 31%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%2-19,1%1-09,0%1-27,4%0-17,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere7-1
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startSlovacko B · 2.17
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Slovacko B - Zlin B?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 11:15 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Slovacko B - Zlin B?

În Liga 3 - MSFL (Cehia).

Cine era favorită în Slovacko B - Zlin B?

Slovacko B pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Slovacko B - Zlin B?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Liga 3 - MSFL

Toată liga →