Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SuediaSuedia · Division 2

Skara FC - Vanersborgs FK

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

SuediaDivision 2 · Suedia Final
Skara FC
EVEVV
Final4-0Pauză 1-0
Vanersborgs FK
ÎÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Skara FC 58%Egal 21%Vanersborgs FK 21%

Skara FC 4-0 Vanersborgs FK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Skara FC 4-0 Vanersborgs FK (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Skara FC, iar cotele fără marjă 58%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 37%). Scorul exact 4-0 avea 3,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Skara FCîn meciVanersborgs FK
4
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Skara FC vs Vanersborgs FK

Skara FC marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. Vanersborgs FK marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,6. La Vanersborgs FK, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Vanersborgs FK nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,5goluri estimate
68%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Skara FCultimele 5Vanersborgs FK
2,20
Puncte / meci
0,60
2,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
2,6
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Skara FC și ultimele 5 Vanersborgs FK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Skara FC3-2-0

E
Stenungsunds IF - Skara FC31.07.26 · Division 2
1-1
V
Skara FC - Herrestads AIF26.06.26 · Division 2
2-0
E
Ahlafors IF - Skara FC18.06.26 · Division 2
1-1
V
Skara FC - Lidkopings FK13.06.26 · Division 2
4-2
V
Vanersborgs FK - Skara FC05.06.26 · Division 2
1-3

Vanersborgs FK1-0-4

Î
Vanersborgs FK - Herrestads AIF31.07.26 · Division 2
2-4
Î
Vanersborgs FK - IK Kongahalla24.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Motala AIF - Vanersborgs FK27.06.26 · Division 2
0-1
Î
Vanersborgs FK - Stenungsunds IF18.06.26 · Division 2
2-4
Î
Husqvarna FF - Vanersborgs FK14.06.26 · Division 2
3-1

Întâlniri directe Skara FC - Vanersborgs FK

Skara FC 2Egal 1Vanersborgs FK 0
V
Vanersborgs FK - Skara FC05.06.2026 · pauză 0-1
1-3
E
Skara FC - Vanersborgs FK20.09.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Vanersborgs FK - Skara FC02.05.2025 · pauză 0-2
2-3

V/E/Î din perspectiva Skara FC. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Skara FC - Vanersborgs FK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Skara FC1.5658% fără marjă
X · Egal4.2021% fără marjă
2 · Vanersborgs FK4.3021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.12
12 1.15

Goluri

Sub 2.5 2.67
Peste 2.5 1.38

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Analiza de dinainte de meci

Skara FC - Vanersborgs FK s-a jucat vineri, 7 august, în Division 2 (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Skara FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 11 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Vanersborgs FK are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 7-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Skara FC a câștigat de 2 ori, Vanersborgs FK niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Vanersborgs FK - Skara FC 1-3, pe 5 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe Skara FC, la 1.56, cu egalul la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.38, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,3 pentru Skara FC și 1,2 pentru Vanersborgs FK. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Skara FC, modelul calculează 61%. Cota de 1.56 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 68% în model, dar la 1.38 plătește sub cota corectă de 1.47. Ambele marchează (GG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. La 1.48, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Skara FC - Vanersborgs FK

Goluri estimate: 2,28 Skara FC și 1,22 Vanersborgs FK, total 3,50. 1X2 în model: 61% · 20% · 19%. Peste 2,5: 68% (cotă corectă 1.47). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
18%2
22%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 32% · peste 2,5: 68% (verde).

Scoruri probabile

2-19,6%1-18,4%2-07,8%3-17,3%1-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Vanersborgs FK. Vanersborgs FK a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startSkara FC · 1.56
Goluri estimate~3,5
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Skara FC - Vanersborgs FK?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Skara FC - Vanersborgs FK?

În Division 2 (Suedia).

Cine era favorită în Skara FC - Vanersborgs FK?

Skara FC pleca favorită, la cota 1.56. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Skara FC - Vanersborgs FK?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Division 2

Toată liga →