Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SlovaciaSlovacia · 3. Liga

SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Slovacia3. Liga · Slovacia Final
SK 1923 Gabcikovo
ÎÎVEV
Final2-0Pauză 1-0
Slovan Duslo Sala
VÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
SK 1923 Gabcikovo 64%Egal 21%Slovan Duslo Sala 15%

SK 1923 Gabcikovo 2-0 Slovan Duslo Sala: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SK 1923 Gabcikovo 2-0 Slovan Duslo Sala (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui SK 1923 Gabcikovo, iar cotele fără marjă 64%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 25%), iar GG n-a ieșit (NG avea 27%). Scorul exact 2-0 avea 4,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (9-1) și 3 cartonașe galbene (1-2).

SK 1923 Gabcikovoîn meciSlovan Duslo Sala
9
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SK 1923 Gabcikovo vs Slovan Duslo Sala

SK 1923 Gabcikovo marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,2. Slovan Duslo Sala marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. La SK 1923 Gabcikovo, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
SK 1923 Gabcikovoultimele 5Slovan Duslo Sala
1,40
Puncte / meci
1,80
2,6
Goluri marcate / meci
2,6
2,2
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri SK 1923 Gabcikovo și ultimele 5 Slovan Duslo Sala, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SK 1923 Gabcikovo2-1-2

Î
Tomasov - SK 1923 Gabcikovo19.08.26 · Cupa
3-1
Î
Dac Dun.Streda B - SK 1923 Gabcikovo15.08.26 · 3. Liga
5-2
V
SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza08.08.26 · 3. Liga
2-0
E
Rusovce - SK 1923 Gabcikovo01.08.26 · Cupa
2-2

Slovan Duslo Sala3-0-2

V
OFK Kovarce - Slovan Duslo Sala19.08.26 · Cupa
0-1
Î
Slovan Duslo Sala - Kovo Belusa15.08.26 · 3. Liga
1-3
Î
AS Trencin B - Slovan Duslo Sala09.08.26 · 3. Liga
4-2
V
Slovan Duslo Sala - FC Petrzalka B06.06.26 · 3. Liga
5-0

Întâlniri directe SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala

SK 1923 Gabcikovo 1Egal 0Slovan Duslo Sala 1

V/E/Î din perspectiva SK 1923 Gabcikovo. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SK 1923 Gabcikovo1.3964% fără marjă
X · Egal4.3521% fără marjă
2 · Slovan Duslo Sala6.0015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.25
12 1.15

Goluri

Sub 2.5 2.60
Peste 2.5 1.40

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.40

Analiza de dinainte de meci

SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala s-a jucat sâmbătă, 22 august, în 3. Liga (Slovacia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

SK 1923 Gabcikovo vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Slovan Duslo Sala are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 13-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, SK 1923 Gabcikovo a câștigat o dată, Slovan Duslo Sala o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,5 goluri în medie. Ultima: SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala 3-1, pe 28 martie 2026.

Casele o dau favorită pe SK 1923 Gabcikovo, la 1.39, cu egalul la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.40, iar GG la 1.50.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru SK 1923 Gabcikovo și 1,7 pentru Slovan Duslo Sala. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 49% la victorie, față de 64%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.11 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 1.40, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 73%. Cota de 1.50 e peste cea corectă (1.37). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala

Goluri estimate: 2,20 SK 1923 Gabcikovo și 1,72 Slovan Duslo Sala, total 3,92. 1X2 în model: 49% · 20% · 31%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
19%4
36%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

2-18,3%1-17,5%2-27,1%1-26,5%3-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: SK 1923 Gabcikovo. SK 1923 Gabcikovo a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Slovan Duslo Sala. Slovan Duslo Sala a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,5 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere9-1
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startSK 1923 Gabcikovo · 1.39
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala?

În 3. Liga (Slovacia).

Cine era favorită în SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala?

SK 1923 Gabcikovo pleca favorită, la cota 1.39. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în SK 1923 Gabcikovo - Slovan Duslo Sala?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din 3. Liga

Toată liga →