Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SlovaciaSlovacia · 3. Liga

SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Slovacia3. Liga · Slovacia Final
SK 1923 Gabcikovo
EVÎVE
Final2-0Pauză 0-0
Banik Prievidza
VEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
SK 1923 Gabcikovo 41%Egal 26%Banik Prievidza 33%

SK 1923 Gabcikovo 2-0 Banik Prievidza: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SK 1923 Gabcikovo 2-0 Banik Prievidza (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui SK 1923 Gabcikovo, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 30%), iar GG n-a ieșit (NG avea 31%). Scorul exact 2-0 avea 5,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 5 cartonașe galbene (3-2).

SK 1923 Gabcikovoîn meciBanik Prievidza
8
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SK 1923 Gabcikovo vs Banik Prievidza

SK 1923 Gabcikovo marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. Banik Prievidza marchează și primește câte 2,2 goluri pe meci. La Banik Prievidza, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
SK 1923 Gabcikovoultimele 5Banik Prievidza
1,60
Puncte / meci
1,60
2,4
Goluri marcate / meci
2,2
1,4
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri SK 1923 Gabcikovo și ultimele 5 Banik Prievidza, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SK 1923 Gabcikovo2-2-1

E
Rusovce - SK 1923 Gabcikovo01.08.26 · Cupa
2-2
Î
Banik Prievidza - SK 1923 Gabcikovo30.05.26 · 3. Liga
3-2
V
SK 1923 Gabcikovo - Slovan Galanta23.05.26 · 3. Liga
1-0
E
Senec - SK 1923 Gabcikovo15.05.26 · 3. Liga
1-1

Banik Prievidza2-2-1

V1-2
E
Puchov - Banik Prievidza18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Zlate Moravce Vrable - Banik Prievidza28.06.26 · Amicale intercluburi
5-3
E
Raca Bratislava - Banik Prievidza06.06.26 · 3. Liga
1-1
V
Banik Prievidza - SK 1923 Gabcikovo30.05.26 · 3. Liga
3-2

Întâlniri directe SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza

SK 1923 Gabcikovo 1Egal 0Banik Prievidza 1

V/E/Î din perspectiva SK 1923 Gabcikovo. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SK 1923 Gabcikovo2.2041% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Banik Prievidza2.7233% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.53
12 1.22

Goluri

Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.52

Analiza de dinainte de meci

SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 3. Liga (Slovacia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, SK 1923 Gabcikovo are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 12-7. Banik Prievidza vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, SK 1923 Gabcikovo a câștigat o dată, Banik Prievidza o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Banik Prievidza - SK 1923 Gabcikovo 3-2, pe 30 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.20 pentru gazde, 2.72 pentru oaspeți și 3.50 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.46.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru SK 1923 Gabcikovo și 1,6 pentru Banik Prievidza. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.35, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 70%. Cota de 1.50 e peste cea corectă (1.43). Ambele marchează (GG) are 69% în model, iar 1.46 e aproape de cota corectă (1.45). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza

Goluri estimate: 1,98 SK 1923 Gabcikovo și 1,64 Banik Prievidza, total 3,62. 1X2 în model: 46% · 22% · 32%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-18,7%2-18,6%1-27,1%2-27,1%3-15,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Banik Prievidza. Banik Prievidza a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere8-4
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startSK 1923 Gabcikovo · 2.20
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza?

În 3. Liga (Slovacia).

Cine era favorită în SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza?

Niciuna clar: cotele erau 2.20 la gazde și 2.72 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în SK 1923 Gabcikovo - Banik Prievidza?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din 3. Liga

Toată liga →