Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Macedonia de NordMacedonia de Nord · 1.MFL

Shkendija Haracine - Sileks Kratovo

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

Macedonia de Nord1.MFL · Macedonia de Nord Final
Shkendija Haracine
ÎEVVE
Final1-1Pauză 1-0
Sileks Kratovo
VÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Shkendija Haracine 14%Egal 19%Sileks Kratovo 67%

Shkendija Haracine 1-1 Sileks Kratovo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Shkendija Haracine 1-1 Sileks Kratovo (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 34%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-1 avea 9,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (1-5) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Shkendija Haracineîn meciSileks Kratovo
1
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Shkendija Haracine vs Sileks Kratovo

Shkendija Haracine marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. Sileks Kratovo marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4.

~3,4goluri estimate
66%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Shkendija Haracineultimele 5Sileks Kratovo
1,60
Puncte / meci
1,20
2,2
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Shkendija Haracine și ultimele 5 Sileks Kratovo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Shkendija Haracine2-2-1

Î3-0
E1-1
V2-4
V
Shkendija Haracine - Novaci16.05.26 · 2.MFL
5-1
E1-1

Sileks Kratovo2-0-3

V6-0
Î
Sileks Kratovo - Dinamo Minsk16.07.26 · Uefa Europa Conference League
0-1
V
Dinamo Minsk - Sileks Kratovo09.07.26 · Uefa Europa Conference League
0-1
Î
Sileks Kratovo - Dinamo City Tirana23.06.26 · Amicale intercluburi
1-2

Ponturi Shkendija Haracine - Sileks Kratovo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Shkendija Haracine6.2014% fără marjă
X · Egal4.7519% fără marjă
2 · Sileks Kratovo1.3467% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.40
X2 1.09
12 1.14

Goluri

Sub 2.5 2.37
Peste 2.5 1.49

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Shkendija Haracine - Sileks Kratovo s-a jucat vineri, 7 august, în 1.MFL (Macedonia de Nord). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Shkendija Haracine vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Sileks Kratovo are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-7.

Casele o dau favorită pe Sileks Kratovo, la 1.34, cu egalul la 4.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 67% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.49, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Shkendija Haracine și 2,0 pentru Sileks Kratovo. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 26% la victorie, față de 14%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Sileks Kratovo, modelul calculează 53%. Cota de 1.34 e sub cea corectă (1.89) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 66% în model, iar 1.49 e aproape de cota corectă (1.52). Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Casele dau 1.66, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Shkendija Haracine - Sileks Kratovo

Goluri estimate: 1,37 Shkendija Haracine și 2,02 Sileks Kratovo, total 3,39. 1X2 în model: 26% · 21% · 53%. Peste 2,5: 66% (cotă corectă 1.52). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
19%2
22%3
19%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 34% · peste 2,5: 66% (verde).

Scoruri probabile

1-29,4%1-19,3%0-26,9%0-16,8%2-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Shkendija Haracine. Shkendija Haracine a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere1-5
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startSileks Kratovo · 1.34
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Shkendija Haracine - Sileks Kratovo?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Shkendija Haracine - Sileks Kratovo?

În 1.MFL (Macedonia de Nord).

Cine era favorită în Shkendija Haracine - Sileks Kratovo?

Sileks Kratovo pleca favorită, la cota 1.34. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Shkendija Haracine - Sileks Kratovo?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din 1.MFL

Toată liga →