Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

SlovaciaSlovacia · 3. Liga

Senec - Castkovce

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

Slovacia3. Liga · Slovacia Final
Senec
ÎVÎÎE
Final3-2Pauză 1-2
Castkovce
ÎEEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Senec 40%Egal 26%Castkovce 34%

Senec 3-2 Castkovce: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Senec 3-2 Castkovce (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Senec, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 3-2 avea 3,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Senecîn meciCastkovce
6
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Senec vs Castkovce

Senec marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. Castkovce marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,4. La Castkovce, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Senecultimele 5Castkovce
0,80
Puncte / meci
0,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Senec și ultimele 5 Castkovce, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Senec1-1-3

Î
Tj Malinovo - Senec01.08.26 · Cupa
3-2
V
Malacky - Senec06.06.26 · 3. Liga
1-2
Î
Senec - Raca Bratislava30.05.26 · 3. Liga
0-1
Î
Banik Prievidza - Senec23.05.26 · 3. Liga
2-0
E
Senec - SK 1923 Gabcikovo15.05.26 · 3. Liga
1-1

Castkovce0-2-3

Î
Slavoj Boleraz - Castkovce01.08.26 · Cupa
2-1
E
Castkovce - Uhersky Brod17.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Castkovce - Banik Lehota Vtacnikom08.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Slovan Galanta - Castkovce06.06.26 · 3. Liga
3-0
Î
Castkovce - Kovo Belusa30.05.26 · 3. Liga
1-4

Întâlniri directe Senec - Castkovce

Senec 1Egal 0Castkovce 1
V
Senec - Castkovce10.04.2026
2-1
Î
Castkovce - Senec11.09.2025
2-1

V/E/Î din perspectiva Senec. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Senec - Castkovce

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Senec2.2540% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · Castkovce2.7034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.51
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Analiza de dinainte de meci

Senec - Castkovce s-a jucat vineri, 7 august, în 3. Liga (Slovacia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Senec are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-8. Castkovce n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Senec a câștigat o dată, Castkovce o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Senec - Castkovce 2-1, pe 10 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.25 pentru gazde, 2.70 pentru oaspeți și 3.45 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Senec și 1,4 pentru Castkovce. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.36, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 1.61 e sub cea corectă (1.75) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 60% în model, dar la 1.54 plătește sub cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Senec - Castkovce

Goluri estimate: 1,63 Senec și 1,36 Castkovce, total 2,99. 1X2 în model: 44% · 24% · 32%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-19,1%1-08,2%1-27,6%0-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Senec. Senec a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Castkovce. Castkovce a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză1-2
Cornere6-2
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startSenec · 2.25
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Senec - Castkovce?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Senec - Castkovce?

În 3. Liga (Slovacia).

Unde s-a jucat Senec - Castkovce?

Pe Národné tréningové centrum SFZ, în Senec, vineri, 7 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Senec - Castkovce?

Niciuna clar: cotele erau 2.25 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Senec - Castkovce?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din 3. Liga

Toată liga →