Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Austria Am.Austria Am. · Regionalliga

SC Warth USV - Favoritner AC

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Austria Am.Regionalliga · Austria Am. Final
SC Warth USV
VVEÎE
Final1-0Pauză 1-0
Favoritner AC
ÎVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
SC Warth USV 36%Egal 27%Favoritner AC 38%

SC Warth USV 1-0 Favoritner AC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SC Warth USV 1-0 Favoritner AC (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui SC Warth USV, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 1-0 avea 8,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (1-3) și 5 cartonașe galbene (4-1).

SC Warth USVîn meciFavoritner AC
1
Cornere
3
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SC Warth USV vs Favoritner AC

SC Warth USV marchează și primește câte 2,2 goluri pe meci. Favoritner AC marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,0. La SC Warth USV, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
SC Warth USVultimele 5Favoritner AC
1,60
Puncte / meci
0,80
2,2
Goluri marcate / meci
0,4
2,2
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri SC Warth USV și ultimele 5 Favoritner AC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SC Warth USV2-2-1

V
SC Warth USV - Favoritner AC14.08.26 · Regionalliga
1-0
V
SV Oberwart - SC Warth USV07.08.26 · Regionalliga
1-2
E
SC Warth USV - Traiskirchen31.07.26 · Regionalliga
3-3
Î
Lafnitz - SC Warth USV24.07.26 · Cupa
3-1
E
SC Warth USV - St. Polten12.06.26 · Niederosterreich, 1. Landesliga
4-4

Favoritner AC1-1-3

Î
SC Warth USV - Favoritner AC14.08.26 · Regionalliga
1-0
V
Favoritner AC - Wiener Viktoria07.08.26 · Regionalliga
1-0
Î
Wiener SC - Favoritner AC31.07.26 · Regionalliga
2-0
E
LAC IC - Favoritner AC24.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
SC Retz - Favoritner AC06.06.26 · Regionalliga
2-1

Întâlniri directe SC Warth USV - Favoritner AC

SC Warth USV 1Egal 0Favoritner AC 0
V
SC Warth USV - Favoritner AC14.08.2026 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva SC Warth USV. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi SC Warth USV - Favoritner AC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SC Warth USV2.5236% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Favoritner AC2.4038% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

SC Warth USV - Favoritner AC s-a jucat vineri, 14 august, în Regionalliga (Austria Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

SC Warth USV vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Favoritner AC are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 2-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: SC Warth USV - Favoritner AC 1-0, pe 14 august 2026.

La case, diferența e mică: SC Warth USV are cota 2.52, Favoritner AC 2.40.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru SC Warth USV și 1,3 pentru Favoritner AC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 44% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, adică o cotă corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 55% în model, adică o cotă corectă de 1.82. Ambele marchează (GG): 58% în model, adică o cotă corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități SC Warth USV - Favoritner AC

Goluri estimate: 1,60 SC Warth USV și 1,30 Favoritner AC, total 2,90. 1X2 în model: 44% · 25% · 31%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%2-19,2%1-08,8%1-27,4%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: SC Warth USV. SC Warth USV a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Favoritner AC. Favoritner AC a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere1-3
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startFavoritner AC · 2.40
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SC Warth USV - Favoritner AC?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat SC Warth USV - Favoritner AC?

În Regionalliga (Austria Am.).

Cine era favorită în SC Warth USV - Favoritner AC?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în SC Warth USV - Favoritner AC?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Regionalliga

Toată liga →