Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

BoliviaBolivia · Liga Profesional

San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

BoliviaLiga Profesional · Bolivia Final
San Jose de Oruro
EVEEÎ
Final0-0Pauză 0-0
San Antonio Bulo Bulo
VÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
San Jose de Oruro 60%Egal 21%San Antonio Bulo Bulo 19%

San Jose de Oruro 0-0 San Antonio Bulo Bulo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Jose de Oruro 0-0 San Antonio Bulo Bulo (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 40%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 0-0 avea 4,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (7-5) și 2 cartonașe galbene (1-1).

San Jose de Oruroîn meciSan Antonio Bulo Bulo
7
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Jose de Oruro vs San Antonio Bulo Bulo

San Jose de Oruro marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. San Antonio Bulo Bulo marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. La San Antonio Bulo Bulo, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: San Jose de Oruro 2, egal 2, San Antonio Bulo Bulo 2.

~3,1goluri estimate
60%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
San Jose de Oruroultimele 5San Antonio Bulo Bulo
1,20
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri San Jose de Oruro și ultimele 5 San Antonio Bulo Bulo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Jose de Oruro1-3-1

E
Real Potosi - San Jose de Oruro02.08.26 · Liga Profesional
0-0
V
San Jose de Oruro - Universitario de Vinto27.07.26 · Liga Profesional
2-1
E
San Jose de Oruro - The Strongest19.07.26 · Liga Profesional
0-0
E
Blooming Santa Cruz - San Jose de Oruro15.07.26 · Liga Profesional
1-1
Î
CDT Real Oruro - San Jose de Oruro11.07.26 · Liga Profesional
3-1

San Antonio Bulo Bulo2-0-3

V
San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz02.08.26 · Liga Profesional
2-0
Î
Always Ready - San Antonio Bulo Bulo25.07.26 · Liga Profesional
3-1
V
San Antonio Bulo Bulo - ABB20.07.26 · Liga Profesional
2-1
Î
Real Potosi - San Antonio Bulo Bulo16.07.26 · Liga Profesional
5-0
Î
San Antonio Bulo Bulo - Guabira29.05.26 · Liga Profesional
1-2

Întâlniri directe San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo

San Jose de Oruro 2Egal 2San Antonio Bulo Bulo 2
Î
San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo02.12.2025 · pauză 1-1
1-5
V
San Antonio Bulo Bulo - San Jose de Oruro27.07.2025 · pauză 0-0
0-1
Î
San Antonio Bulo Bulo - San Jose de Oruro28.06.2025 · pauză 1-0
2-0
E
San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo29.04.2025 · pauză 1-1
2-2
E
San Antonio Bulo Bulo - San Jose de Oruro22.10.2024 · pauză 1-0
3-3
V
San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo28.05.2024 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva San Jose de Oruro. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Jose de Oruro1.5260% fără marjă
X · Egal4.4521% fără marjă
2 · San Antonio Bulo Bulo4.7019% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.16
X2 2.20
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.06
Sub 2.5 3.05
Peste 2.5 1.28

Ambele marchează

GG Da 1.40
GG Nu 2.75

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.88
Pauză peste 1.5 1.82

Cornere

Sub 9.5 1.64
Peste 9.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo s-a jucat miercuri, 5 august, în Liga Profesional (Bolivia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

San Jose de Oruro vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, San Antonio Bulo Bulo are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, San Jose de Oruro a câștigat de 2 ori, San Antonio Bulo Bulo de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo 1-5, pe 2 decembrie 2025.

Casele o dau favorită pe San Jose de Oruro, la 1.52, cu egalul la 4.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.28, iar GG la 1.40.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru San Jose de Oruro și 1,2 pentru San Antonio Bulo Bulo. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie San Jose de Oruro: 54% în model, cota corectă ar fi 1.85. La 1.52, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 60%. Cota de 1.28 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 60% în model, dar la 1.40 plătește sub cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo

Goluri estimate: 1,92 San Jose de Oruro și 1,20 San Antonio Bulo Bulo, total 3,12. 1X2 în model: 54% · 22% · 24%. Peste 2,5: 60% (cotă corectă 1.67). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
22%2
22%3
17%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 40% · peste 2,5: 60% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%2-19,8%1-08,5%2-08,1%3-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: San Antonio Bulo Bulo. San Antonio Bulo Bulo a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 3,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. San Jose de Oruro e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere7-5
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startSan Jose de Oruro · 1.52
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo?

În Liga Profesional (Bolivia).

Unde s-a jucat San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo?

Pe Stadionul Jesus Bermudez, în Oruro, miercuri, 5 august, ora 22:00 (ora României).

Cine era favorită în San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo?

San Jose de Oruro pleca favorită, la cota 1.52. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Liga Profesional

Toată liga →