Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

BoliviaBolivia · Liga Profesional

San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

BoliviaLiga Profesional · Bolivia Final
San Antonio Bulo Bulo
VÎVÎÎ
Final2-0Pauză 1-0
Blooming Santa Cruz
ÎEVEV
Șanse înainte de meci, după cote
San Antonio Bulo Bulo 62%Egal 24%Blooming Santa Cruz 14%

San Antonio Bulo Bulo 2-0 Blooming Santa Cruz: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Antonio Bulo Bulo 2-0 Blooming Santa Cruz (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui San Antonio Bulo Bulo, iar cotele fără marjă 62%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 2-0 avea 7,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 4 cartonașe galbene (2-2).

San Antonio Bulo Buloîn meciBlooming Santa Cruz
3
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Antonio Bulo Bulo vs Blooming Santa Cruz

San Antonio Bulo Bulo marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. Blooming Santa Cruz marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La Blooming Santa Cruz, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: San Antonio Bulo Bulo 2, egal 1, Blooming Santa Cruz 3.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
San Antonio Bulo Buloultimele 5Blooming Santa Cruz
1,20
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
0,8
2,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri San Antonio Bulo Bulo și ultimele 5 Blooming Santa Cruz, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Antonio Bulo Bulo2-0-3

V
San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz02.08.26 · Liga Profesional
2-0
Î
Always Ready - San Antonio Bulo Bulo25.07.26 · Liga Profesional
3-1
V
San Antonio Bulo Bulo - ABB20.07.26 · Liga Profesional
2-1
Î
Real Potosi - San Antonio Bulo Bulo16.07.26 · Liga Profesional
5-0
Î
San Antonio Bulo Bulo - Guabira29.05.26 · Liga Profesional
1-2

Blooming Santa Cruz2-2-1

Î
San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz02.08.26 · Liga Profesional
2-0
E
Blooming Santa Cruz - The Strongest26.07.26 · Liga Profesional
1-1
V
Blooming Santa Cruz - Real Tomayapo20.07.26 · Liga Profesional
1-0
E
Blooming Santa Cruz - San Jose de Oruro15.07.26 · Liga Profesional
1-1
V
Oriente Petrolero - Blooming Santa Cruz31.05.26 · Liga Profesional
0-1

Întâlniri directe San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz

San Antonio Bulo Bulo 2Egal 1Blooming Santa Cruz 3
V
San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz02.08.2026 · pauză 1-0
2-0
Î
Blooming Santa Cruz - San Antonio Bulo Bulo05.03.2026 · pauză 0-0
3-0
V
Blooming Santa Cruz - San Antonio Bulo Bulo29.09.2025 · pauză 0-1
0-3
E
San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz18.05.2025 · pauză 1-1
2-2
Î
San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz30.09.2024 · pauză 0-0
0-1
Î
Blooming Santa Cruz - San Antonio Bulo Bulo18.05.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva San Antonio Bulo Bulo. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Antonio Bulo Bulo1.4762% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Blooming Santa Cruz6.5014% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.57
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.50
Peste 2.5 1.43

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.67

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.65
Pauză peste 1.5 2.10

Cornere

Sub 9.5 2.15
Peste 9.5 1.62

Analiza de dinainte de meci

San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz s-a jucat duminică, 2 august, în Liga Profesional (Bolivia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, San Antonio Bulo Bulo are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Blooming Santa Cruz vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, San Antonio Bulo Bulo a câștigat de 2 ori, Blooming Santa Cruz de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz 2-0, pe 2 august 2026.

San Antonio Bulo Bulo pleacă favorită, la cota 1.47. Egalul e la 3.75, iar Blooming Santa Cruz la 6.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.43, iar GG la 1.42.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru San Antonio Bulo Bulo și 1,3 pentru Blooming Santa Cruz. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 46% la victorie, față de 62%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.37 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.43 e sub cea corectă (1.82) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 58% în model, dar la 1.42 plătește sub cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz

Goluri estimate: 1,62 San Antonio Bulo Bulo și 1,27 Blooming Santa Cruz, total 2,89. 1X2 în model: 46% · 24% · 30%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%2-19,3%1-09,0%2-07,3%1-27,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: San Antonio Bulo Bulo. San Antonio Bulo Bulo a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startSan Antonio Bulo Bulo · 1.47
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 00:15 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz?

În Liga Profesional (Bolivia).

Cine era favorită în San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz?

San Antonio Bulo Bulo pleca favorită, la cota 1.47. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Liga Profesional

Toată liga →