Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

RusiaRusia · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round

Rotor Volgograd II - Zenit Penza

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

RusiaFnl 2, Group 3A, Promotion Round · Rusia Final
Rotor Volgograd II
ÎÎÎÎÎ
Final0-1Pauză 0-0
Zenit Penza
ÎVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Rotor Volgograd II 30%Egal 32%Zenit Penza 38%

Rotor Volgograd II 0-1 Zenit Penza: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rotor Volgograd II 0-1 Zenit Penza (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Zenit Penza, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 0-1 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rotor Volgograd II vs Zenit Penza

Rotor Volgograd II marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. Zenit Penza marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,2. La Zenit Penza, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Rotor Volgograd II nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Rotor Volgograd IIultimele 5Zenit Penza
0,00
Puncte / meci
0,60
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,8
Goluri primite / meci
3,2
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Rotor Volgograd II și ultimele 5 Zenit Penza, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rotor Volgograd II0-0-5

Î
Rotor Volgograd II - Strogino Moscova04.07.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-2
Î
Khabarovsk 2 - Rotor Volgograd II27.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
3-2
Î
Rotor Volgograd II - Shumbrat Saransk20.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
0-1
Î
Spartak Tambov - Rotor Volgograd II13.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-0
Î
Rotor Volgograd II - Avangard Kursk06.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-2

Zenit Penza1-0-4

Î
Zenit Penza - Salyut Belgorod01.07.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-2
V
Zenit Penza - Rusichy Orel27.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
3-1
Î
Rodina-3 Moscow - Zenit Penza20.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
9-1
Î
Zenit Penza - Metallurg Lipetsk13.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
2-3
Î
Saturn Ramenskoe - Zenit Penza06.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-0

Întâlniri directe Rotor Volgograd II - Zenit Penza

Rotor Volgograd II 0Egal 1Zenit Penza 2
Î
Zenit Penza - Rotor Volgograd II04.04.2026 · pauză 0-0
2-0
Î
Rotor Volgograd II - Zenit Penza01.11.2025 · pauză 0-1
0-2
E
Zenit Penza - Rotor Volgograd II29.03.2025 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Rotor Volgograd II. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Rotor Volgograd II - Zenit Penza

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rotor Volgograd II3.0530% fără marjă
X · Egal2.8232% fără marjă
2 · Zenit Penza2.3538% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.28
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Analiza de dinainte de meci

Rotor Volgograd II - Zenit Penza s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Fnl 2, Group 3A, Promotion Round (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Rotor Volgograd II n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 4-9. Zenit Penza vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Rotor Volgograd II a câștigat niciodată, Zenit Penza de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Zenit Penza - Rotor Volgograd II 2-0, pe 4 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 3.05 pentru gazde, 2.35 pentru oaspeți și 2.82 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.73.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Rotor Volgograd II și 1,5 pentru Zenit Penza. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 40% la victorie, față de 30%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Rotor Volgograd II are 40%, Zenit Penza 36%. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 2.00, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.73 e peste cea corectă (1.64). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Rotor Volgograd II - Zenit Penza

Goluri estimate: 1,58 Rotor Volgograd II și 1,48 Zenit Penza, total 3,06. 1X2 în model: 40% · 24% · 36%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-18,7%1-28,1%1-07,4%0-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rotor Volgograd II. Rotor Volgograd II a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Zenit Penza. Zenit Penza a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,1.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Favorită la startZenit Penza · 2.35
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rotor Volgograd II - Zenit Penza?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Rotor Volgograd II - Zenit Penza?

În Fnl 2, Group 3A, Promotion Round (Rusia).

Cine era favorită în Rotor Volgograd II - Zenit Penza?

Niciuna clar: cotele erau 3.05 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Rotor Volgograd II - Zenit Penza?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Fnl 2, Group 3A, Promotion Round

Toată liga →