Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

NorvegiaNorvegia · Toppserien (F)

Roa (F) - Molde (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

NorvegiaToppserien (F) · Norvegia Final
Roa (F)
VEÎÎE
Final1-1Pauză 0-0
Molde (F)
VEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Roa (F) 33%Egal 34%Molde (F) 33%

Roa (F) 1-1 Molde (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Roa (F) 1-1 Molde (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 1-1 avea 12,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (4-9) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Roa (F)în meciMolde (F)
4
Cornere
9
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Roa (F) vs Molde (F)

Roa (F) marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. Molde (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,8. La Molde (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Roa (F)ultimele 5Molde (F)
1,00
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
2,8
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Roa (F) și ultimele 5 Molde (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Roa (F)1-2-2

V
Stabaek (F) - Roa (F)20.06.26 · Toppserien (F)
0-1
E
Roa (F) - Honefoss (F)13.06.26 · Toppserien (F)
1-1
Î
Haugesund (F) - Roa (F)30.05.26 · Toppserien (F)
2-1
Î
Roa (F) - AaFK Fortuna (F)26.05.26 · Toppserien (F)
2-3
E
Lyn (F) - Roa (F)15.05.26 · Toppserien (F)
0-0

Molde (F)1-1-3

V
Bodo/Glimt (F) - Molde (F)08.08.26 · Toppserien (F)
1-2
E
Molde (F) - Haugesund (F)20.06.26 · Toppserien (F)
3-3
Î
Stabaek (F) - Molde (F)13.06.26 · Toppserien (F)
2-1
Î
Molde (F) - Rosenborg (F)26.05.26 · Toppserien (F)
2-3
Î
AaFK Fortuna (F) - Molde (F)19.05.26 · NM Cupa (F)
5-1

Întâlniri directe Roa (F) - Molde (F)

Roa (F) 0Egal 0Molde (F) 1
Î
Molde (F) - Roa (F)08.05.2026 · pauză 1-0
4-0

V/E/Î din perspectiva Roa (F). 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Roa (F) - Molde (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Roa (F)2.7533% fără marjă
X · Egal2.6034% fără marjă
2 · Molde (F)2.7033% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.33
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.75
Sub 2.5 1.25
Peste 2.5 3.15

Ambele marchează

GG Da 2.60
GG Nu 1.42

Analiza de dinainte de meci

Roa (F) - Molde (F) s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Toppserien (F) (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Roa (F) vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Molde (F) are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Molde (F) - Roa (F) 4-0, pe 8 mai 2026.

La case, diferența e mică: Roa (F) are cota 2.75, Molde (F) 2.70. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.15, iar GG la 2.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Roa (F) și 1,2 pentru Molde (F). Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 41% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Roa (F) are 41%, Molde (F) 33%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.75 e peste cea corectă (1.35). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Roa (F) - Molde (F)

Goluri estimate: 1,41 Roa (F) și 1,22 Molde (F), total 2,63. 1X2 în model: 41% · 26% · 33%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%1-010,2%0-18,8%2-18,7%1-27,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Molde (F). Molde (F) a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 1,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere4-9
Cartonașe galbene0-0
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Roa (F) - Molde (F)?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Roa (F) - Molde (F)?

În Toppserien (F) (Norvegia).

Unde s-a jucat Roa (F) - Molde (F)?

Pe Roa Kunstgress, în Oslo, sâmbătă, 15 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Roa (F) - Molde (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.75 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Roa (F) - Molde (F)?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Toppserien (F)

Toată liga →